Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lalunia 123

w jakiej pozycji stracic dziewictwo??

Polecane posty

Gość Lalunia 123

czesc :) mam 19 lat jestem z chlopakiem ponad rok i chce z nim to zrobic :) kilka dni temy chcielismy juz to zrobic ale gdy on lezal na mnie to mnie strasznie bolalo :(( w jakiej innej pozycji mozna to zrobic/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAsADA _jEST_JEDNA
bol pierwszego razu bedzie i tak i tak bez wzgledu na pozycje :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam na jeźdźca, wtedy sama kierujesz, wiesz kiedy na chwilę zatrzymać gdyby bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalunia 123
a moze od tylu by nie bolalo co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lecą liście lecą
polecam pozycję od tyłu - ty klęczysz oparta na łokciach (tyłek masz wypięty), wtedy błona dziewicza podobno jest maksymalnie naciągnięta i szybko daje się przerwać; ale mnie i tak bolało :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak romantyczny pierwszy raz i pozycja od tyłu... :/ :S na pierwszy raz najlepsza bo najnaturalniejsza i pozwalająca na kontakt wzrokowy i ciał jest pozycja klasyczna jednak nogi powinnaś ugiąć i maxymalnie podciągnąć do klatki piersiowej, wtedy: -błona jest maxymalnie napięta więc w czasie wkładania penisa nie naciąga się - a to właśnie to sprawia najwięcej bólu - a pęka -pęknięcie następuje w stronę odbytu a nie w stronę cewki moczowej, co jest mniej bolesne i bezpieczniejsze -partner ma lepszy "wgląd na całość sprawy" ;) co jest ważne zwłaszcza przy niedoświadczonym partnerze jednak pewnien ból i tak może się pojawić i jest uwarunkowany nie tylko pozycją ale grubością błony. w niektórych przypadkach niezbędna jest nawet interwencja ginekologa... a! i jeszcze rada dla chłopaka: powinien w CIebie wejść w miarę szybko, zdecydowanie (co nie oznacza brutalności)- każde przeciąganie sprawy, delikatne, powolne wchodzenie tylko przeciąga ból, stresuje i zniecęca do dalszych prób. powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×