Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość załamana totalnie..../

wczoraj spotkałam się z facetem z portlau - dziś NADAL się nim loguje

Polecane posty

Gość załamana totalnie..../

:( chyba już więcej się nie odezwie :( dziś już ponownie się zalogował na portalu:( miał wysłać maia - nie wysłał... ile można jeszcze czekać? chyba nic z tego nie będzie:'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moim zdankiem
Dzień się jeszcze nie skończył,a napisanie maila zostawił na wieczór?Gdy będzie Sam i będzie miał dłuższą chwilę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty myślałaś
że oczarowałaś go do tego stopnia,że nagle rzuci wszystko i powie ze się zakochał?:D chyba ktoś się za duzo komedii romantycznych naooglądał;), nawet jeśli się odezwie na tym etapie nie masz prawa wymagać od niego żeby wylogował się stamtąd...przystopuj dziewczyno bo Cię wyobraźniaza duża ponosi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekati
nie spodziewasz się zbyt dużo? wczoraj się spotkaliście a już dziś powinien zniknąć z sieci? i ja i mój obecny mąż usunęliśmy swoje profile po jakimś miesiącu znajomości, mimo, że kiedy sie spotkaliśmy iskrzyło aż miło. poczekaj trochę, jak nie napisze jego strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czyżbyście po jednym spotkaniu zostali parą? nie przesadzasz? raz się z tobą spotkał i ma zarzucić konto i dalsze poszukiwania w ogóle nie wiedząc co z tej znajomości będzie? dużo o sobie wiecie po 1 spotkaniu i paru wiadomościach.., w zupełności wystarczy do robienia deklaracji i dalekosiężnych planów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×