Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiedyś było tak pięknie

kiedy powinnam powtórzyć cytologię waszym zdaniem???

Polecane posty

Gość kiedyś było tak pięknie

mc temu wyszła mi III gr :(, dysplazja małego stopnia, zostały mi przepisane globulki i na tym świstu od cytologii zalecenie by powtórzyć cytologię za pół roku, przeciez ja tyle nie wytrzymam :(. czy mogę zrobić cytologię po 2,3 mcach? (dam czas aby te glob zadziałały i ewe samo się coś cofnęło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez pańki. Spokojnie. Zaczekaj te 6 miesięcy i wtedy powtórz cytologię. Lekarz jest specjalistą i pewnie wie co mówi. Badź opanowana jak pilot P-47 podchodzący do ataku na niemiecki pociąg w północnej Francji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szurum burum
jakiś czas temu też miałam cytologię III .... globulki, globulki, globulki i sprawdzanie czystoci pochwy - miałam nadżerkę, w końcu po zaleczeniu stanu zapalnego nadżerkę mi wypalono..... cytologia po zabiegu II chyba, już nie pamiętam..... następna za rok.... minął rok - i mam cytologie I :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tak pięknie
szuru buru _- ale Ty w trakcie leczenia normalnie współżyłaś? mój partner, to mój jedyny kochanek, zatem no on musiał mnie zarazić hpv, czy w związku z tym ja powinnam zerwać z nim kontakt seksualny? bo w końcu jaki sens będzie miał leczenie, gdy ciągle nie będę odcięta od żródła zakażenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koorva, ludzie, wam jest potrzebne leczenie na głowę! jak masz wirusa kretynko to chyba normalne, że masz zakaz wsadzania se zarażonego kootasa w peezde ja pchierdolę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tak pięknie
ajron, tylko chyba nie wiesz, że nosicielem tego wirusa jest już się na całe zycie, jestem zarażona na zawsze, więc to już błędne koło....stąd pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tak pięknie
podnoszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wszystkim dzieciakom
ja jak mi w cytologii wychodzil stan zapalny to gin mi robił co miesiąc cytologię po każdych lekach. aż wreszcie zrobił mikrobiologię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś było tak pięknie
hm też wolałabym mieć cytologię zrobioną wcześniej, niż za pół roku, nie dam rady wytrzymać pół roku nic nie robiąc (globulki skończę brać za 3 tyg.), później chyba odczekam mc i po 3 w sumie pójdę do innego gina powtórzyć wynik? tylko, że ja mam hpv, ponoć ten wiruś w przeciągu 6-12 mcy może się sam cofnąć, więc z drugiej strony...może dać sobie więcej czasu?? nie wiem co o tym myśleć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tetarka1
cytologę normalnie robi się raz na rok ,ale jak zrobisz co pół roku to też nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×