Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mam żylaki

Żylaki w wieku 22lat-pomożcie!!!!!!!!

Polecane posty

Gość mam żylaki

Mam 22lata i problem z zylakami od kilku lat.Na poczatku byly to pakaczki,bralam tabletki,masci ale nic sie nie zmniejszalo.Od jakiegos czasu mam jednego wiekszego,grubego zylaka na prawej lydce,ktory mi okraza noge i idzie wokol kolana:( wyglada to okronpnie....wstydze sie chodzi na basen ,jezioro...a przed facetem jak bym miala sie rozebrac to masakra:( mialam robione kiedys USG niby wyszlo ze to glownie problem kosmetyczny....no ae ten duzy zylak ktory jest najgorszy tylko operacyjnie do usuniecia...tyle ze lekarz powiedzial,ze nie powinno sie operowa zylakow jesli zamierzam miec dzieci..ze po ciązach.Ale ja chce miec teraz ladne nogi!!!jestem mloda i co nawet w krotkich spodniczkach latem nie wyjde po sie wstydze:( to jest moj najgorszy kompleks!!!!juz nie wiem co robic.....znam ktos moze dobrego prywantego lekarza od zylakow w Poznaniu????prosze poradzcie cos bo sie zalamie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paczulinka
ja też mam taki sam problem i też mam 22 lata. nie wiem co z tym zrobić a pewnie to co reklamują w telewiji to pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam żylaki
ja tam nie widze zadnych reklam w Tv:(chce isc do jakiegos dobrego specjalisty-sprawdzonego w Poznaniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam żylaki
Ty ZŁOTy z czego taka radosc>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja biorę Otrex
A ja biorę lek Otrex na żylaki, od 2 lat i moje nogi wyglądają już super ! Obejdzie się bez operacji, największy żylak jest juz mało widoczny, a mniejsze poznikały, nogi już nie bolą i nie puchną. Otrex jest na receptę, miesięczna kuracja ok. 39 zł, ja biorę go od 2 lat bez przerwy i bardzo pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja biorę Otrex
mam 25 lat i stojącą pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez mam podobny problem i zastanawiam się nad jakims zabiegiem. Czy ktos może był na zabiegach laserowych tego typu jak tutaj www.krefft-laser.pl ? Dzieki za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×