Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutnomii

Czy to normalne?

Polecane posty

Gość smutnomii

spędzam z chłopakiem całe weekedny,w tygodniu sie nie widzimy bo studiujemy w innych miastach,powiedział mi że zobaczymy sie w sobote i niedziele kiedy ma urodziny bo w piątek robi impreze dla kolegów w akademiku...czy to normalne ze mnie tam nie zaprosił? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala1231
wydaje mi się że nie jest to normalne może on się Ciebie wstydzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktossssssssssss
chcesz sie patrzec na ok moze 8 ludzi ktorzy chleja wode a poznije ruchaja jakas dziwke za kase albo sam rucha twoj chlopak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnomii
wiem ze tam są sami prawie faceci najczesciej sami ffaceci piją ale jak bedę kolezanki? fakt ze nie miałabym nawet gdzie spać ale jakoś smutno mi...;( mógłby mi chociaz to powiedziec wyjasnic dlaczego tak albo powiedziec ze chciałby zebym tam była ale ze sie nie da to i tak spedzimy czas -dzien urodzin razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneanetemsdpfo-lgvdfb
nie tragizuj,facet chce się napić wódki z kumplami,po co mu Ty?Grunt to zaufanie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnomii
no nie wiem,a jak jego koledzy zparaszają? rok temu było tak samo pił z kolegami z akademiku dzien przed przyjazdem do mnie,potem mi nawet zdjęcia pokazał tzn z=cale 2 i wyglądało na zwykłe picie z kolegami,ale jak tam sa kolezanki? to chyba dziwne mnie nie ma a kolezanki z akademika są:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łatafak
o bozeeeeee dzieci w afryce z glodu umieraja a ty gadasz takie pierdoly ze szok, to calkowicie normalne, chlopak chce sie napic z kumplami, i to napewno ostro napic, ja tez nie zaprosilbym na taka popijawe swojej dziewczyny bo poprostu nie chcialbym zeby widziala mnie w takim stanie, bo jak sie czlowiek nachleje to czasem rzuca nim o sciany, czasem puszcza kolorowe ptaki do klozetu i ogolnie kałabanga, chcialabys zobaczyc swojego lubego lezacego w kiblu w swoich wlasnych wymiocinach? :D kobito wyluzuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnomii
o ile mi wiadomo to on nie pije dużo albo raczej niewiele potrzebuje:p nie upija sie a ostatnio był pijany wlasnie w swoje urodziny...poznałam po głosie bo sie nie przyznał:p ale chyba tu chodzi o to ze nie spotykamy sie z jego znajomymi tylko on chce sie spotykac z moimi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutnomii
23

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×