Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ireneusz Walczak

Szukam wspólnika

Polecane posty

Gość Ireneusz Walczak

Witam, Planuje otworzyć portal SL ( Social Lending ), chodzi o portal w którym ludzie będą między sobą udzielali pożyczek na warunkach lepiej oprocentowanych niż lokaty a niżej niż kredyty. Obecnie w Polsce istnieją 3 takie serwisy które potrafią nieźle zarobić. Szacuje iż miesięczny zysk takiego serwisu to ok 30 000 zł Szukam osoby która jest chętna wejśc i zbudować taki serwis. Posiadam działalnośc gospodarczą, jestem z okolic Katowic. Osoby zainteresowany prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipny edziu
Eeee... lipa jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Walczak
chce stworzyć serwis coś w stylu kosko.pl finansowo.pl pożyczki on-line między urzydkownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ireneusz Walczak
kokos.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IreneuszWalczak
faktycznie umiesz kolegoi liczyć pożyczając 100 zł na 30% za rok masz 30 zł więc miesięcznie masz 2,5 zł poza tym nikt na miesiąc niepożycza tylko przeważnie na 3 m-c w góre Zbudowanie serwisu kosztuje w granicach 10 000 zł szukam kogos kto wejdzie z połową tej kwoty. Poza tym serwis niezarabia na pożyczania. Cała strategie zarabiania musiałbym przedsatawiać ale mogę ogólnie powiedzieć iż jest pobierana prowizja 5% od kwoty pozyczki oraz są wysokie kary za nieterminowe płacenie oraz upomnienia. Z podobnych serwisów wiem że takie kwoty sięgają 35-50 000 zł miesięcznie niech połowa wpłaci to to i tak mamy 17 000zł Pozdrawiam i czekam na konkretnych chętnych a nie na ludzi którzy potrafią tylko krytykować a na dodatek nieumieją dokładnie policzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto to jest
URZYDKOWNIK?? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgdsaadf
teraz jak idzie kryzys nie ma sensu sie w to bawic chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×