Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytanie...

odnosnie pracy

Polecane posty

Gość pytanie...

dostalam propozycje stazu w domu dziecka, w sumie to dyrektora powiedziala ze mogla by mnie zatrudnic po stazu,kazala sie zarejestrowac w pup a ja niestety nie moge sie tam zarejestrowac bo mam rente po ojcu (i nie chce z niej rezygnowac ) a przekracza ona polowe sredniego dochodu , nie wiem co mam teraz zrobic, myslicie ze moglabym zaproponowac prace za free na okres probny tak jakby i jak wszystko bedzie ok to zeby mnie zatrudnila, nie wiem czy moge zlozyc jej taka propozycje, czy sie zgodzi ;/ pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet niezle
hmmm jesli sie nie myle to nie stracisz renty jesli wynagrodzenie nie przekroczy iles tam zl brutto... ale nie wiem czy tak jest z normalna praca czy ze stazem tez wiec jescze niech moze ktos odpowie i poprawi jesli sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
no tak ale wlasnie moja renta przekracza, bo to 608 zl, a mozna miec do kwoty 560 chyba bo to polowa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet niezle
ale mi nie chodzi o rete tylko o wynagrodzenie z pracy. moj kuzyn ma rente i poszedl do pracy zarabial ok 1000zl netto i nie zabrali mu renty... ale nie wiem ile tej renty mial i nie wiem czy to sie tyczy tez stazu dlatego mowie ze nie jestem pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
wy chyba mnie nie rozumiecie, ja wiem ze rente mozna miec jak sie pracuje bo wtedy dochod nie moze przekraczac 2000 zl, ale mi chodzi o to , ze baba z urzedu pracy powiedziala ze jak mam te 608 zl renty to sie nie moge u nich zarejestrowac bo to przekracza polowe sredniego dochodu , tak wiec lipa, bo dom dziecka dofinansowanie do stazu dostaje wlasnie z urzedu pracy, i nie wiem jak to zalatwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet niezle
aaa no to przepraszam zle zrozumialam:P moj blad.. ale za staz placa ci tyle co za rente praktycznie to co za roznica??? chyba ze chcesz pracowac i chcesz miec rente... musisz sie dopytac jak to tam jest w urzedzie musza ci wsyztsko powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
nie chce renty zawieszac , potem znowu odwieszac , wolalabym rente niz kase za staz, babka dala mi do zrozumienia ze jakbym sie sprawdzila to mnie zatrudni, wiec moze jej zaproponuje zeby mnie sprawdzila i potem jesli bedzie chciala ( a potrzebuje wychowawcow) zatrudnila :D najwyzej mi odmowi ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanie...
za free tak jakby staz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam podobnie, mogłam pracować ale nie mogłam się zarejestrować jako bezrobotna i nie mogłam odbyć stażu, zamiast zdobywać doświadczenie w jakimś fajnym miejscu to rypałam w fabryce na produkcji na 3 zmiany:O gdybym miała wtedy pewność że jak zawieszę rentę i dostanę się na staz to wybrałabym staz bo potem łatwiej inną pracę dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×