Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama niejadka.........

POMÓŻCIE MAMY MÓJ SYN NIE JADA MIĘSA......

Polecane posty

Gość mama niejadka.........

ma 13 misięcy i nienawidzi ani szynki ani żadnego mięsa...non stop tylko kaszka, jajecznica ewentualnie parówki...chleba też nie toleruje a z zup tylko rosół i to parę łyżek a reszta plucie.....morfologia słabawa - co począć?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas przemycac mu mieso w zupie? drobniutko pokroic, albo jeszcze lepiej zmiksowac. oczywiscie zaczynaj od malych dawek zeby nie wyczul smaku:) albo w jajecznicy. kurczak np. da sie rozdrobnic na szczatki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziemniaki lubi? jak tak to zrob puree z drobniutko posiekanym kurczaczkiem w minimalnej ilosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mania tez miesa nie je. parowki wedlinke to i owszem ale miesa nie! w zadnej postaci jak jej robie zupke na obiad to w blenderze miele doklądnie na papke miesko gotowane z kurczaka i dodaje okolo 1-2 łyżki tego zmielonego mieska do zupy i doklądnie mieszam. zjada to bardzo chętnie :) ona uwielbia za to warzywa i jak w zupie nie ma duzych kawalków marchewki i ziemniaczka to mała zupy nie zje :D:D:D no ale niejadkiem nie ejst zdecydowanie. moglaby buzią ruszac 24 h na dobe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan samochodziik
A mój 3 latek wcina mięso aż mu się uszy trzęsą. Wędlinkę, parówki, kotleciki, pulpeciki, kurczaczka. Uwielbia. Ale nie jada węglowodanów. W żadnej postaci. Ani chleba, ani ziemniaków, ani bułeczki żadnej. Makaronu i ryżu nienawidzi. Kaszkę tylko ryżową i płynną. Ani manny, ani owsianki, ani płatków śniadaniowych. Ani omletów ani placuszków. I co z tego, ze je mięso jak mięso nie tuczy. Zje 5 plasterków polędwicy a nawet gryza chlebka nie weźmie. Jest chudziutki jak sznurówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×