Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość musilam sie podzielic

w tym samym momencie osiągneliśmy orgazm!!!

Polecane posty

Gość musilam sie podzielic

bardzo sie ciesze:) to bylo pierwszy raz (wspolzyjemy ze soba od prawie 3 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex w biurze
co jest lepsze od orgazmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
wiele par chce osiagnac w tym samym czasie orgazm a nam sie udalo.. :) i chcialam sie tym podzielic bo to fajne uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yjf
skad kobieta wie, ze juz ma orgazm? jak go rozpoznać? bo u mezczyzn to proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wez ty sie
to dam ci rade jutro rano jjak wstaniesz wyjdz na ulice i powiedz o tym kazdemu napotkanemu ludziowi zobaczysz jak sie uciesza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
jest wiele glupich tematow na tym forum.. a jesli ja sie chce czyms podzielic to od razu slowa krytyki... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chamstwo na tym gronie okropne... :/ sie autorko nie przejmuj jak się masz ochotę dzielić raością sie dziel ja narazie próbuję to osiągnąc ale kocham sie z facetem pół roku, a z regłuy ja i tak mam orgazm palcami, a nie penisem, ale moze jak popracuujemy będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
no ja wiem ze wolicie sie wypowiadac na tematy gowniar ktore nie wiedza jak zaaplikowac tampona albo czy kupic misia chłopakowi... ja sie chcialam podzielic bo kiedys chyba tez ktos o tym pisal.. bumbleebee dzieki :) mam nadzieje ze wam sie tez uda i zycze powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goracy arab
gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże ludzie, ale czy na serio Wam to strasznie pzreszkadza, ze dziewczyna jest szczęśliwa i się spełnia? Czy to grzech że chce się tym podzielić? Tu przynajmniej jest anonimowa... może Wy jesteście jacyś starzy i zgorzkniali że nic Was nie cieszy, to przynajmniej nie psujcie szczęścia innym ludziom. Jak mnie tacy ludzie denerwują... eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
bumbleebee dokładnie też tak sądze :) na szczescie ja mam dzis dobry humor :) i nikt mnie z rownowagi nie wyprowadzi :) a jak sie komus to nie podoba to niech po prostu nie wchodzi i nie komentuje zlosliwie bo takich ludzi akurat tutaj nie zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyrocznia z Delf
GRATULACJE PEWNIE ZE SOBĄ ROZMAWIALISCIE PRZEZ TELEFON :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
nie chcialam sie podzielic dlatego ze ktos inny kiedys o tym pisal TYLKO POMYSLALAM ZE DOLACZA DO MNIE INNE PANIE . I PODZIELA SIE JAK CZESTO IM SIE TO ZDARZA I PO JAKIM CZASIE NP TAK JAK PANI : bumbleebee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oby tak dalej
Gratuluje ;) oby tak daleje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety.lubią. brąz
bo wy głupie cipy macie wieczne problemy z tymi waszymi orgazmami, jak z resztą ze wszytskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheh znam to uczucie
Takie orgazmy sa najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przereklamowane jak nic
a co w tym fajnego? daj spokoj, ewidentnie widac jaka jestes z siebie dumna i jak bardzo uwazasz ze to wybitne osiagniecie:) poprostu sie chwalisz... ja nie bardzo widze w tym cos ciekawego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leśny
hmmm..... nic nadzwyczajnego. Trochę opanowania i techniki i prawie za każdym razem wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenka2906
HAA! ja też sie moge pochwalić! mi i mojemu Skarbkowi udało sie to po jakis 2 miesiącach:D fajna sprawa:D wspaniałe uczucie! ohhh! uwielbiam na niego patrzec ja jest mu tak dobrze! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
nie chwale sie ale fakt jestem z siebie zadowolona :) a dumna to moze za duze okreslenie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hary
hehe, ja mam często w tym samym momencie orgazm z dziewczyną i co:) Trzeba nauczyć sie panowac nad wytryskiem:) no i umówić sie na jakieś magiczne słowo tuż przed zarówno jej jak i naszym:) po kilku razach (gdy w seksie działa na Ciebie podniecenie partnera) po tym słowie od razu dojdziecie razem:) Jedno musi być tylko blisko i tak sie trzymać a drugie musi dążyć do końca i efekt gwarantowany:) fajnie działa słowo ZARAZ:) jak mi to dziewczyna mówi to od razu dochodzę, i zazwyczaj z nią:) spróbuj, a to nie będzie już dla was świętem a codziennością... choć to dość szare słowo w życiu, no ale będzie wspólne szczytowanie o wiele łatwiejsze do osiągnięcia;) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto ma tak jeszcze
? fajny temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musilam sie podzielic
dzięki hary :) moze popracujemy i nad tym.. a cieze sie tak bo w sumie w ciagu naszego zwiazku malo mielismy wspolnych chwil bo byly wyjazdy jego sluzbowe ;/ i moje .. ;/ w sumie 1 , 5 roku nam ucieklo ale teraz juz nic sienie zapowiada na rozłąke :) i bedziemy robic co chcemy i kiedy chcemy hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie wszystkich co umieją kulturalnie rozmawiać :) u mnie to wiem jaki jest problem, przedwczesnny wytrysk, no ale pracujemy nad tym już jakiś czas i powiem szczerze że jest coraz lepiej :) a kolega wyżej może powie w jaki sposób nauczył się panować? :) No, Ci którzy chcą tylko wkurzać dobrych loudzi anreszcie się zamknęli ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do bumbleebee : ja nauczyłem się to opanowywać przez masturbację, a mianowicie masturbacja z wytryskiem ok 2-3 godziny przed sexem i powinno być ok. Mi się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chyba jak się kilka godzin przed sexem zamsturbuję facet to potem już nie będzie miał na mnie takiej dużej ochoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OD RAZU WIDAC NIE UDANA PARA Z WAS; 3 lata bez orgazmu, ktos z was jest do oka, nawet nie do doopy :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×