Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niciiiii

wargi!/

Polecane posty

Gość niciiiii

niektzory twierdza ze jesli kobieta ma wieksze wargi sromowe mniejsze to oznacza to ze jest puszczalska tysiasc kolesi ja wyruchalo i nie widomo co;/ a najgorsze jest to ze nie darady takim debilom przegadac tego ze sa rozne cipki niektore z takimi a niektore z takimi;/ a odrazu jest ze sie taka to musiala puszczac;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jaki z tego morał
???????? to było pytanie / stwierdzenie / chcesz zwrócić n a siebie uwagę??? tak, istnieją takie niedouczone gnojki - gusta są różne: jedni wolą duże wargi inni małe ale tylko idiota może twierdzić, że duże wargi to wynik puszczalstwa tylko nadal nie rozumiem po co zakładaasz do tego nowy topik :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozdro6OO
jasne mozecie se wmawiac, moja kumpela nawet powiedziala ze ma takie wary a to temu ze lubi sex jak kon oowies. poprostu sie jej wyciagneły od czestego jebania. mało tego cipa jest czarna znaczy ciemnieje robi sie sina, potem brazowa .... info z pierwszej reki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sucz16
Niektore Maja wiejsze inne mniejsze... Normalka co w tym dziwnego... ja mam duze..i co z tego?:D tak jak faceci maja małe albo duze krzywe grube chude fiutki... gorzej maja oni gdy fiutek jest maly sflaczaly i krzywy...:D a wargi to dowod kobiecosci moje kochane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rocco s
nom szczególnie jak maja powyzej 2 cm to swiadczy jakimi kobietami jestescie ... łatwymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie nie zgodze, że wargi sine i duze czy też grube świadcza o nadmiernym stosunku. Ja miałam sine- czy jak wolicie ciemne wargi a byłam dziewica, miałam i nadal mam wieksze i teraz jak juz współżyje 8 lat nic sie nie zmieniło, co najwyżej po nie dawnym porodzie są niewielkie zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yetiiti
oczywiscie wszyscy Twoi koledzy kolezanki znają dokladnie wygląd Twoich warg, i komentuja to w wolnych chwilach? Jezeli słyszalas o swojej cipce tyle niepochlebnych opini ze az tutaj piszesz to znaczy ze za duzo osob Twoja cipke widzialo i to znaczy ze jestes puszczalska :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niciiiii
oj nie nie ja jestem dziewica:) wiec nei ma takeij opcji zeby ktos mnie widzial:0:) tylko poprostu mam tego typu wargi:) a slyszlam wlasnie takie opinie niedouczonych deili ze to od tego ze sie dziewczyna puszcza:) czyli od czego ja mam takei wargi skoro sie nie puszczam z nikim:0 i nei darady wytlumaczyc ze to budowa cipki a nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronima ja
mam 17 lat i tez mam takie wargi, dodam, że jestem DZIEWICĄ ! a skoro dziewicą to jak miałabym się puszczać? Durnoty wypisujecie... Czy wystają czy nie to po prostu zależy od budowy ciała. każda cipka jest inna i każda cipka jest piękna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facetttt...
każda z was jest inna także w tamtym miejscu i jest to normalne. koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×