Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Verity Kindle

Kogo wybrać?

Polecane posty

Gość Verity Kindle

Witajcie... mam strasznie głupi problem, i naprawdę już nie wiem co robić. W wakacje rozstałam się z narzeczonym... bardzo boleśnie, bardzo dużo łez, no ale on był zakochany w innej, a ja już nie chciałam tego ciągnąć. A potem wróciłam na uczelnię, i zaczęły się problemy... uważałam się zawsze za brzydką, no ale chyba tak nie jest. W sumie trzech facetów... interesuje się mną. Pierwszy to jest dobry, inteligentny człowiek, który, tak się składa, ma dziewczynę... ma ją od niedawna, związek im nie idzie (z jej opisów), no ale jeszcze ze sobą są... a on się za mną snuje jak smutny cień. Drugi to kolejny inteligentny, dobry człowiek, tyle że bardzo małomówny. Na szczęście nie zajęty, ale przyjaciel przyjaciela powiedział, że on tak od dawna czekał, aż będę wolna. Trzeci to mój były narzeczony. Który jest strasznie nieszczęśliwy, żałuje rozstania, i choć nie wie jakbyśmy mogli poradzić się z problemami różnymi z czasów związku, to ja wiem jak to zrobić i pewnie możnaby to odbudować. człowiek mojego życia, pierwsza miłość, inteligentny, przystojny, fascynujący, odważny... Nie wiem co robić zupełnie, nie chcę nikomu złamać serca, a sama nie wiem, kogo chcę. Samotność mi nie pasuje, przy każdym z nich mi dobrze, i pewnie mogłabym się zakochać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×