Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaaaaawstydzona

wstydze sie

Polecane posty

Gość zaaaaawstydzona

zrobic depilacje laserowa glebokiego bikini bo mam duze wargi sromowe. czy jest tu jakas pani ktora zrobila te depilacja a ma duze wargi sromowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooooooooooo
nie wstydz sie:) Ten kto to wykonuje napewno widzial juz duzo cipek i to dla niego nie bd nic dzinwego:p ja tez mam duze wargi sromowe:) troche zmiana tematu dziwi mnie to ze wiekszosc glupich niedouczonych mezczyzn mysli ze jesl kobieta ma duze wargi to oznacza ze wali sie jak najeta;]:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość markov
ale ktore wargi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i cooooooooooo
wargi sromowe mniejsze:) ak potwierdzaszl. przestan:) dziwne ze gdy bylma dziewica to tez mialam takie wargi wiec nie gadaj glupot:) a WArkocz sie nie puszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eee a ile takie cuś
kosztuje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaaaawstydzona
200zl jeden zabieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaaaaawstydzona, rozumiem że wstydzisz się pokazać swojego wargi sromowe. Nie powinnaś. Są duże, ale nie zmienia to faktu że są równie ładne jak wargi sromowe każdej innej kobiety. Nie powinnaś czuć dyskomfortu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem facetem i dla mnie takie wargi to cud. moja żona ma wielkie i chcemy aby miała jeszcze wieksze, w niczym to nie przeszkadza a widok...........o BOŻE, cudo. PANIE NIGDY TEGO SIĘ NIE WSTYDZCIE A UWAŻAJCIE TO Za Chlubę i powód do dumy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×