Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ich suche

Kto z wojewodztwa Slaskiego po 30-stce?- zaprzyjaznmy sie !

Polecane posty

Żeby uniknąc takich głupich komentarzy pomarańczowych,zaczernijcie się,dziewczyny Jastem,jak widac w nicku z 1971r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich suche
nie przejmuj sie sa ludzie i ludziska Marzy mi sie podroz do USA ale taka zeby za jednym zamachem wszystkie ten najciekawsze miejsca zwiedzic Widzialam u nas w biurze podrozy byla wycieczka a w niej przeloty od stanow do stanow i byla podroz do Los Angeles, Las Vegas, Greet caynon, San Francisko a ostatnia noc na Hawajach o takie wlasnie cos by mi sie marzylo bardzo lubie zwiedzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ich suche
ja nie wiem jak sie to robi tz jak sie zaczernia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja marze
o Hawaje tak tez bym polecila ale tak wogole to uwielbiam bardzo gory. Marzylo by mi sie spedzic choc pare dni w drewnianej chacie w samym srodku gor - moga byc Alpy i jeszcze zeby sniega duzo bylo Oh rozmarzylam sie i zapomnialam sie tu przywitac z wami z Opola jestem i mam 28 lat - jestem niestety rozwiedziona to nie bylo nic warte malzenstwo. Bede tu do was zagladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , fajny topik , ja tez jestem ze śląska a dokładnie z Pszczyny . mam na stanie męża ( od 3 miesięcy ) i psa jaminka , jestesmy z męzam na etaoie urzadzanie mieszkania ... młoda mama z której części Pszczyny jestes? pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódka marudka
fajny topik, szkoda ze tylko dla ślązaczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy autorka tego fajnego topiku, innego miejsca nie znalazł na kafeterii. tylko akurat na tym , gdzie najczęściej piszę się na diametralnie inne tematy????? Na forum ogólnym jest założony topik ludzi ze Śląska i itp...itd...Moja uwaga nie wynika ze złośliwości lecz z pewnego porządku, który tematycznie był określony przez Redakcję kafeterii. Warto zaznajomić się z poszczególnymi forami na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ale na Gotowanie, dom, ogród jest wzgledny spokoj, kultura i fajni ludzie... a na ogolnym to siedzi same oszolomstwo... a ja napisala ich suche chce zeby to byl powazny topic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaprzyjaźnijmy się
jeśli już.. naucz się pisać, zanim zaczniesz to robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×