Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kruszynka1988

czemu ja mam takie zycie kocham cie Damian

Polecane posty

Życie już nie ma dla mnie sensu. Ja je po prostu przegrałam. Trudno , padło na mnie. Nie potrafie juz bez niego życ, nie potrafie zyc ze swiadomoscia ze juz nigdy nie bede mogla obudzic sie przy nim. Skrzywdził mnie niewyobrazalnie, widocznie jestem za wrażliwa na życie na tym świecie. Wszystko dookola mi sie wali. jak mu udowodnić że naprawde go kocham boje sie że jak odejdzie to sie załamie bo już jest naprawde żle zemną :(((((((((((((((pisalam tu wczesniej o zrujnowanym zyciu ze mowil tylko ze niemam ambicji itp jestem w tej chwili zagranica ale wracam do polski w niedziele bo tu sie nie da zyc z zranionym sercem nierozumiem jednego przed moim wyjazdem pojechalismy na dansing i mi szeptal tylko ze niemam sie bac bo on na mnie poczeka i to jedyna szansa dla nas ale tak nie jest damian niechce zemna gadac mowi ze mam mu dac spokuj ze go nie obchodze ani dziecko chce zrobic badania dna jak sie urodzi :(ale ja go nigdy niezdradzilam jak sobie poradzic ja go naprawde kocham i z kazdym dniem jest zemna gorzej :(jak mu udowodnic ze jest dla mnie wszystkim ze kocham go calym sercem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasia grubasia
nie proś o miłość. Teraz jestes na dnie rozpaczy, ale to minie. Wszystko przemija w życiu. Pomyśl o dziecku. Jest ktoś kto teraz się liczy dla Ciebie bardziej niz Damian, nie jesteś już sama ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×