Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość costello

jak przekonac 3-latka do korzystania z toalety

Polecane posty

Gość costello
dzieki dziewczyny bardzo, ale teraz juz uciekam do domku ......... i do boju hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę ze posty 10 lat temu.ja teraz przechodzę ta gehenne.nic nie działa. A najbardziej jest przykro ze rodzic jest o wszystko obniżony. Staram się a i tak nic nie działa. ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja to rozumie. Moja corka miala prawie 2,5 roku jak przestala nosic pampersa. Predzej gdy zakladalam jej majti byla sie w stanie wstrzymac na 11 godzin bez sikania. Nic nie pomagalo, lanie wody, prosby, grozby. Nawet jak juz zalozylismy pampersa to ona i tak dalej nie sikala... Terqz sobie przypomnialam czemu nie chce drugiego dziecka...:p ogolnir moja corka zawsze robila jakies dziwne problemy, mega problematyczne i ciezkie dziecko. Kazdy moei mi ze to normalne u dzieci do czasu az maja okazje zostac z moim dzieckem na chwile, wtedy mnie przepraszaja ze mi nie wierzyli. Dlatego ja wierze ze ktos nie umie odpampersowac dziecka. Po prostu sa takie dzieci, ktorym latwiej urwac glowe niz przekonac do nocnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nikt
Dnia 5.11.2008 o 16:50, Gość costello napisał:

nie chce zeby toalete kojarzyl z zabawa bo wedlug mnie toaleta to nie miejsce na zabawe tylko na zalatwienie potrzeby......... ale dzieki

Dziecko skupia sie zeby nie zrobic (tak troche po zlosci ze posadzilas) jak go czyms zajmiesz zeby skupil uwage na czyms innym to szybko sie rozluzni i zrobi co trzeba. Ja czasem z corka siedze pp 15-20 minut a czasem szybciutko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
18 minut temu, Gość Nikt napisał:

Dziecko skupia sie zeby nie zrobic (tak troche po zlosci ze posadzilas) jak go czyms zajmiesz zeby skupil uwage na czyms innym to szybko sie rozluzni i zrobi co trzeba. Ja czasem z corka siedze pp 15-20 minut a czasem szybciutko. 

Dzieciak autorki ma juz 14 lat. Sadzisz, ze dalej sra w pampersy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×