Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kotek1001

załączniki do CV - pomóżcie

Polecane posty

mam pytanie, ostatnio min. jednym z wymogów, aby starając się o pracę było dołączenie oczywiście CV, listu, świadectw....oraz zaświadczenie lekarskie, ze jestem zdrowa i mogę pracować na stanowisku referenta...czy spotkaliście się z tym? jeżeli tak, to czy idziecie do lekarza i przedstawiacie taki dokument w danej firmie? Nadmieniam, że to tylko złożenie dokumentów a nie przyjęcie do pracy!!! Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy89p9u0
to całkiem normalne to wstepne zaswiadczenie o braku przeciwskazań do wyk. pracy np. biurowej. jak cie przyjma to czeka cie lekarz med pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
c.v + list po kiego im moje swiadectwa i zaswiadczenia od lekarza? będą zainteresowani to dopiero doniosę dziwne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy89p9u0
nic dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy89p9u0
meaaa ----swiadectwa po to zeby potwierdzic twoje wykształcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za podpowiedź. Teraz już polecę do tego lekarza...będę czekać na wizytę nawet 2 dni... ....tylko właśnie zastanawiało mnie to zaświadczenie lekarskie, trudno chodzić do lekarza co dwa dni po takie zaświadczenie - ja nie poszłam i to chyba był mój błąd........nie zakwalifikowałam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
świadectwo potwierdzające moje wykształcenie moi dotychczasowi pracodawcy żądali dopiero po przyjęciu mnie do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmaha
podobne zaświadczenia trzeba nawet na uczelnie przyniesć. Mnie też poproszono o przyniesienie takiego zaświadczenia. Bo skoro juz klekarz ogólny mówi że mój stan zdrowia nie podzwala np. na kopanie rowów to po co mam iść do takiej pracy co do świadectw. to w ogłoszeniu zawsze są jakies wymagania i prawie zawsze trzeba przynieść kserokopie świadectw + oryginały do wglądu. brak jakiegokolwiek dokumentu skreśla cię bo nie spełniasz wymogów "formalnych"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy89p9u0
meaaa --- to jakieś dziwne. no cóż autorka pisze że to praca referenta więc pewnie biurowa. zazwyczaj żądają kompletu dokumentów. Bardzo przestrzegają żeby wszystko w papierkach było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do świadectw to się zgadzam....to normalka..... zaskoczona byłam tylko tym zaświadczeniem lekarskim...mam nadzieje, że to będzie przestroga dla innych i nauczka dla mnie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja praca to też praca biurowa :D cóż, widocznie są różne wymagania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 89
różne wymagania albo znajomości. pewnie koleżanka ci robote załatwiła to nosiłaś dokumenty kiedy chciałaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też kiedys składałam swoje papiery do pewnej firmy (państwowej), gdzie jednym z wymogów było to zaświadczenie od lekarza. Nie załączyłam go, no i nie przeszłam pierwszego etapu rekrutacji. Rok później zaczęłam pracować w innej firmie i byłam na szkoleniu BHP. Jednym z tematów szkolenia były obowiązki pracowadcy wobec pracownika. Przypomniała mi sie ta sytuacja z zaświadczeniem lekarskim i pan BHP-owiec powiedział, że jeśli firma wymaga przed podjęciem u nich pracy takiego zaświadczenia, a za jego brak dyskwalifikuje, to jest to sprawa do sądu pracy . Przecież to pracodawca, juz po przyjęciu nowego pracownika, ma OBOWIĄZEK skierowania go na badanie lekarskie po to właśnie zaświadczenie i pokrywa koszty takiego badania! A w twoim przypadku (i w tym moim pierwszym - niedoszłym) za takie badania musisz zapłacić z własnej kieszeni i nikt ci kasy za to nie zwróci. BHP-owiec poiwedział mi, że jakbym jeszcze miała odpowiedz z tej firmy, gdzie wręcz napisano, że własnie z powodu tego zaświadczenia nie przeszłam dalej, to w sądzie wygrywam od razu i muszą wypłacić mi odszkodowanie równe bodajże najniższej płacy krajowej. Ale ja to niestety wywaliłam... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uy89p9u0
Imagination ------to co piszesz dotyczy lekarza medycyny pracy. już konkretnych badań. i faktycznie za to płaci firma. co do zaswiadczenia o którym pisze autorka to nie trzeba za niego płacić to zwykła malutka karteczka w której pisze że nie ma przeciwskazań do podjecia jakiejś tam pracy. zwykły paierek podobny do tego które wymagają uczelnie. To są 2 różne zaświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gfdfsdsd
haha i jeszcze chcą zdjecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem, czy zwykły lekarz rodzinny wystawi takie zaświadczenie o tym, że mogę gdzies tam na danym stanowisku pracowac i nie ma do tego przeciwskazań - to właśnie lekarz medecyny pracy wystawia, zgadza się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 198
muszę się z Tobą zgodzić, internista nie musi wiedzieć czym zajmuje się referent...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie dziś się dowiedziałam, że moje podanie o pracę zostało odrzucone ze względu na brak zaświadczenia lekarskiego. Zaświadczenie to wystawia lekarz pierwszego kontaktu (przyszły prawodawca obawia się, że mogę mieć epilepsję, cukrzycę itp.) jeżeli mam takie zaświadczenie od lekarza to przyszły pracodawca już z góry wie czy mogę dla niego pracować czy też nie oraz nie poniesie kosztów wstępnych badań lekarskich... Nie znam zbyt dobrze całego kodeksu pracy, ale podobno jest tam zapis mówiący o zaświadczeniach. Czy ktoś może mi napisać, który to paragraf! Będę wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×