Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tak nie moze byc

zluszczenia na stopkach u mojej 7 dniowej córeczki

Polecane posty

Gość tak nie moze byc

tam najbardziej i troche na ciałku kapie mydełkiem bambino ,potem oliwka bambino uzywac bardziej specjalis.srodków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś WygramWtotka
wszystko OK. to normalne. kup olejek do kąpieli. pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie położna kazała te złuszczenia smarowac linomagiem. Pomogło chyba już po drugiej aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak nie moze byc
mi zaleciła OILATUM troszke sie boje wprowdzac takie srodki bo jak potem beda powazniejsze problemy to nic nie zadziała kurde sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zupełnie normalne , moja mala tez tak miłą i położna mi powiedziała ze minie to niedługo i smarowac oliwką i tyle. Poprostu skórka musi zejsć. Tak ze spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziś WygramWtotka
OILATUM do kąpieli bardzo pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja
ja też mam fajną lekarke i poleciła mi maść alantan. praktycznie od razu zadziałała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ja
a do kąpieli zwykła soda oczyszczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja dzidzia
moja tez tak miala, na raczkach i nozkach, ale nie przejmuj sie to zejdzie, wazne zeby dobrze natluszczac skore noworodka, wlasnie oilatum jest super plynem do kapieli , do kupienia w aptece i na dlugo starcza, poza tym ja smarowalam zamiast oliwka - parafina ciekla, jest b, tania i o wiele lepsza od oliwki, poza tym wcale nie uczula, tez kupilam na polecenie poloznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andora
Jeśli nie chcesz kupować drogiego Oilatum, to kup w aptece zwykłą ciekłą parafinę za parę złotych, która jest głównym składnikiem właśnie tych drogich preparatów jak Oilatum, Emolium czy Balneum. Do tego masz wtedy pewność, że używasz naturalnego środka, bie perfumowanego i bez żadnych innych dodatków. Wlej do wanienki z wodą około 1-2 łyżek parafiny i w tym wykąp dzidzię. Suchość skóry i złuszczanie się naskórka ustąpią, najczęściej jest to wynikiem zbyt długiej maceracji skóry przez wody płodowe - w przypadku dzieci urodzonych w terminie i po terminie. Niczym się nie martw, a oliwkę zamień może na balsam, lotion lub mleczko do ciała - oliwka działa rozgrzewająco i może powodować potówki czy zaparzanie się dzidziusia. Tak mi radziły dwie położne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×