Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

777-X

Krwawe deszcze w Bułgarii.

Polecane posty

23 marca 2008 r. w Bułgarii z nieba polała się krew. Wizualne efekty były wstrząsające. Czerwony deszcz spadł w niektórych bułgarskich miastach na wschodzie i południu kraju, a w Warnie nad Morzem Czarnym potężna krwawa ulewa trwała 10 minut. W Smoliane na południu kraju czerwony deszcz był tak gęsty, że kierowcy nie mogli prowadzić w czasie gdy padało, a ulice pokryły się krwawym błotem. Anomalia nawiedziła niemal całą Bułgarię – w regionie wysokich gór spadł czerwony śnieg. Krwawy deszcz został przeanalizowany przez meteorologów i hydrologów. Eksperci ustalili, że przyczyną niezwykłego zjawiska był czerwony pył z pustynnych piasków Sahary, który został poniesiony na ten obszar Bałkanów przez wichry wiejące w górnych warstwach atmosfery. Niewiarygodne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze to coś o złotym deszczyku bedzie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł o owej anomali zwrócił moją uwagę ze względu na tekst Apokalipsy świętego Jana, który napisał: "A siedem aniołów, mających siedem trąb przygotowało się, aby zatrąbić. Pierwszy zatrąbił: a powstał grad i ogień - pomieszane z krwią - i spadły na ziemię. I spłonęła trzecia część ziemi, i spłonęła trzecia część drzew, i spłonęła wszystka trwa zielona."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że ty V33 znasz Pismo lepiej niż ja. Ja musiałem się zastanawiać, a ty od razu skojarzyłaś znak od Pana z tekstem Pisma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo mówiłam :P szkoda ze tsunami w 2004 roku tez ci się z Apokalipsą nie kojarzy :P bo moze cofa sie w głąb lądu i wynurzają się z morza nowe lądy ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowa0440
a co to ma wspólnego z erotyzmem? czy was to podnieca? dziwne.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różne są zboczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×