Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kate87

Załamana i samotna

Polecane posty

Gość palemka27
Ktoś mi napisał coś mądrego, właśnie w tamtym wątku. "Facet nigdy nie odchodzi w próżnie... jeżeli jest taki stanowczy to zawsze ma już przygotowaną nową kobietę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red 11
co prawda to prawda facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red 11
palemka 27 to znajdź sobie kochanka niech ci zrobi dobrze minetkę i będziesz cała w skowronkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate87
Do Palemki 27...to bardzo smutna i wzruszająca historia,przykro mi że się nieudało...ale czytając tą historięto tak jak bym widziała własnie siebie,Twoje zachowanie wobec niego było dokładnie takie samo jak moje -,byłam taka sama i mówiłam mu dokładnie to samo podczas jakiś głupich sprzeczek co Ty swojemu już byłemu męzowi,potem się rozstaliśmy na ok.1,5 mca i to już do naszego związku nigdy niewróciło.Cały czas staralam sie okazywać mu uczuccia,czułość i bliskość,wiedzialam że taką postawą go raniłam dlatego postanowilam sie zmienić ale on niewidzi sensu dalej tego ciągnąc,powiedxzial mi że lepiej teraz niż za 10 lat,bo w tedy będzie jeszcze trudniej ułożyć życie sobie i mnie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palemka27
Do red 11 To było już 2 lata temu, od tego czasu miałam innych partnerów. Akualnie jestem w ciąża, zaintersowany?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate87
Jestem pewna że niema nikogo.Wczoraj nawet zapomniał ze sobą wziąć tel.do pracy i zostawił go w domu,Przez cały dzień niewydarzylo sie nic nadzwyczajnego,żadnych połaczeń niebyło ani esów.Zresztą on każdą wolną chwile spędza w domu i raczej nigdzie niewychodzi,jestem tym całym zajściem zaszokowana bo tydzień temu wszystko było ok i niemówił mi że jest mu ze mną żle ,że jest nieszczęśliwy.Uważam że o takich rzeczach powinno się rozmawiać w związku,jesli powstaje taki problem a nie od razu wszystko przekreślać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red 11
a ciąża to problem jesli ktoś jest normalny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red 11
liczy się człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filona77..
Witam w prawdzie jestem trochę starsza, jednaj gdy wychodziłam za mąż miałam 20 a mąż 21 lat, dodam że nie byłam w ciąży o życiu kompletnie nie wiedziałam nic, często zadaję sobie pytanie dlaczego moi rodzice nie sprzeciwiali się temu bym tak szybko wyszła z mąż. Za parę lat urodziło się nam dziecko, jesteśmy małżeństwem gdzie nie ma i nie było nigdy kłótni nie ma też jakiś wzniosłych chwil gdzie wyznajemy sobie uczucia, niby tak zwyczajnie praca, dom, seks, brak nam chyba rozmowy, ja może kiedyś chciałam teraz już mi nie zależy Po co to piszę, ja jestem po drugiej stronie to znaczy czuję że moje uczucie do niego dawno wypaliło, wiele czynności w domu wykonuje mechanicznie, codziennie miliony razy zadaję sobie pytanie czy go jeszcze kocham a odpowiedź jest jedna nie, i im więcej czasu mija od momentu gdy sobie to uświadomiłam tym bardziej drażni mnie mój mąż jako partner. Jeżeli twój mąż cię nie kocha, to myślę że lepiej dla was teraz się rozstać niż, któreś z was miało by żyć w emocjonalnej próżni, a poza tym jesteście młodzi i oboje macie szanse na ułożenie sobie jeszcze życia. Spróbuj powalczyć o was a jak zobaczysz że już się nie da bo coś się skończyło to pozwól mu odejść bo to będzie z korzyścią dla was obojga i myślę że dla waszego dziecka też. Życzę podjęcia trafnych decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kate87
Zdaję sobie sprawę że przed nami jeszczecałe życie,dlatego niechcę mu stać na przeszkodzie jeśli jest naprwdę ze mna nieszczęśliwy,tylko żal mi naszego dziecka w tym wsztstkim bo wiemco to rozbita rodzina.Moja mama wychowywała mnie całe życie sama,po rozłące z moim świętej pamięci ojcem,nie potrafiła z nimim się związać przez 20 lat-była sama i poradziła sobie za co ją podziwiam,zablokowała sie totalnie na mężczyzn i w końcu poznała kogoś w zeszłym roku ale od siebie 10 lat młodszego,ten związek również sie rozpadł a ona mi powiedziala że juz nigdy sobie nie ułozy życia bo ma 50 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detektyw Poznań 733 007 007
Gdy PODEJRZENIA staną się silniejsze od ZAUFANIA skontaktuj się z Detektywem 733 007 007! Z naszej praktyki detektywistycznej wynika, że małżonkowie często zauważają symptomy zdrady, jednak nic z tym nie robią! Gdy zdrajca zostanie szybko przyłapany (nie koniecznie musi o tym wiedzieć), wtedy są wielkie szanse na uratowanie małżeństwa, odzyskanie partnera. Detektywi Poznań pomogą odkryć zdradę. Skontaktuj się z detektywami PADIO www.detektyw-poznan.pl lub www.detektyw.mobi tel. 733 007 007. Powiemy jak ujawnić zdradę, pomożemy odkryć , na wszelki wypadek udokumentować zdradę. Na wszelki wypadek, gdyby okazało się, że małżonek tak się oddalił, że będą potrzebne dowody by wykazać i udowodnić jego winę w rozpadzie Twojego małżeństwa. Jeśli chcesz prowadzić własne śledztwo zrób to! Ale jeśli coś Ci nie wyjdzie "śledzony małżonek" będzie ostrożny, podejrzliwy, będzie zacierał ślady, a detektyw będzie miał utrudnioną pracę (będzie to Cię więcej kosztowało), może nawet pewnych dowodów nie da się uzyskać. Jeśli się Tobie uda to jest oszczędność, jeśli nie to tylko strata czasu , gdy zatrudnisz detektywa cała sprawa będzie droższa jeśli małżonek będzie wiedział, że go śledzisz, szpiegujesz. Zaufaj profesjonalistom z Biuro Detektywistyczne PADIO www.detektyw-poznan.pl www.detektyw.mobi tel. 733 007 007. Detektywi doradzą Tobie, sporządzą plan działania i wykonają niezbędne czynności zmierzające do ujawnienia i dokumentowania zdrady. Oferujemy kompleksową usługę, rzetelność, doświadczenie i profesjonalizm. Zapraszamy! Detektyw Poznań, nasi detektywi działają na terenie całego kraju (wakacje, przedstawiciele handlowi, wyjazdy służbowe, sanatoria, weekendy towarzyskie - to wszystko jest do wykonania!). Nie zwlekaj by nie było za późno!!! Właściwy moment jest wtedy, gdy podejrzenia stają się silniejsze od zaufania! www.detektyw-poznan.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×