Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bleblebleble

A ja mam całą tą modę w nosie!

Polecane posty

Gość bleblebleble

Wszędzie gdzie bym się nie obróciła, to widzę rurki, rurki, rurki! Ja rurek nie założe, bo raz ze mi się nie podobają, a dwa - mam 40 cm w łydce i 55 w udzie (i pomimo, ze mamn długie nogi - kupuje spodnie na 110 cm) nie założę ich, bo standardowe rurki mają 35 cm w łydce. Poza tym wszystkie spodnie maja stan 16- 18 cm! Wielu facetów mówiło mi że mam śwetny tyłek :) Wystający, kształtny - ale jakbym chciala zalożyc takie spodnie, to świeciłabym połową dupy. No i jak mam kupić spodnie jak???? Dlaczego jak są modne rurki, to w sklepach nie można znaleźć innych spodni?! Poza tym te buty - ech - zero w nich kobiecości, laski chodzą w niezasznurowanych trampkach (wczoraj na moich oczach jedna by sobie zęby na swoich sznurowadłąch wybiła)! No i co do Mediolanu mam jechac, zeby sie ubrać, tak zeby mi to odpowiadało????? hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macfan26
W sklepach masz do wyboru różnego typu spodnie nie tylko rurki, ale i kroje klasyczne, dzwony, z wysokim stanem, z krokiem w okolicy kolan etc. Wszystko jest teraz modne i nikt nie zmusza Cię do noszenia rurek. W czym więc problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blue agness
ja juz szukam 2 miesiac fajnych dzwonow, wszedzie tylko rurki i te o prostym kroju. Fajne sa, ale trzeba miec figure, zeby takie nosic :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
ja też szukałam, półbiodrówek, dopasowanych w udach i roszerzaną nogawką (oczywiście bardzo długich) i figę znalazłam! A poza tym mam 30 na karku i nawet jakbym ubrała do pracy te nieszczęsne, obciśnięte rurki, to wyglądałabym komicznie. Po prostu jesteśmy krajem nastawionym na to, ze małpujemy i wszyscy noszą to samo. Ja nie chcę byc modna, tylko chcę się ubrać tak jak mi się to podoba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ka jo je
w sklepach juz od dawna na wieszakach mozna znalezc inne spodnie niz rurki i ze stanem wysokim,niskiem,kazdym doslownie, wiec nie wiem po jakich sklepach Ty chodzisz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maacfan26
Dzwony i kroje klasyczne spokojnie możecie znaleźć np. w H&M, Mango, Zara, Kapp Ahl (Sama ostatnio kupiłam tam klasyczne w kroju jeansy o normalnym stanie) czy typowo dzinsowych sklepac: BIG STAR, Mustang, Levis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie takiej urody
No własnie, sieroty jestescie, jest duzo innych modeli spodni dostepnych :O wiec przestancie narzekac jaka Polska jest fuj i be... W koncu jak otworzyli top shop z g***i szmatami, to Polki sie po prostu wypiely! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotek z bawełny
Ja nie wiem, do jakich wy sklepów chodzicie, bo ja do którego bym nie weszła, widzę wszystko - proste, rurki, szerokie nogawki, dzwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bleblebleble
Nie rozumiecie? Nie chce spodni o klasycznym stanie i fasonie! Pisze wyraźnie! spodnie z rozszerzaną nogawką półbiodrówki dopasowane w udach dł 110-112 cm (bo obcas czasami załozyc trzeba). Byłam ostatnio w sklepie Wranglera - I NIE MA TAKICH SPODNI! Ręce opadają. Zajrzyjcie na allegro jaki tam zajebisty wybor jest - same jakieś śmieszne gacie, można się zastrzelic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Macfan26
Klasyczny fason ma zwykle delikatnie rozszerzoną nogawkę i jest dopasowany w udach. stan zwykle jest normalny lub nieco obniżony. Jeśli zależy Ci na nietypowych wymairach i wyglądzie, to niestety tylko krawiec, lub poszukiwania w lumpeksie. Nic innego poradzić nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KiNdErGiRlxD
ale kochana. jak już ci tak na tych dzwonach zależy to poszukaj a nie idź do jednego sklepu z nadzieją ze je tam znajdziesz. a rurki wcale nie są takie złe. przecież ja mam dużo par rurek i one nie są obcisłe. rurki są takie jak inne spodnie. tylko one po prostu idą wzdłuż ciała nie rozszerzają się . ale to nie znaczy ze są przyciągnięte do ciała jak magnez. przymierz , zapytaj ekspedientki może ci coś doradzi.. pa:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×