Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
natalka2384

CASTAGNUS - łatwiej jest zajść w ciążę?

Polecane posty

Słuchaj-Gabrysiowa-niegabrysiowa hejterko.Nie mam pojęcia o co Ci chodzi,czy wstałaś lewą nogą,czy facet Cię nie kocha czy masz po prostu taki styl.TO nie jest odpowiednie miejsce,żeby się wyżywać i robić komuś na złość,więc wrzuć na luz.Nie wiem-może idź na spacer,odetchnij trochę?Trucie na forum na prawdę nie przyniesie Ci żadnych korzyści...Więc-naprawdę serdecznie Cię proszę-skończ już z tym ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny,dokonałam pełnej rejestracji konta,bo jakiś wesoły inaczej osobnik zabawia się moim nickiem.Nie znoszę takich głupot i przepychanek,może to Anty-Gabrysiowa się zabawia? W każdym razie teraz jestem Mamagaby,dawna Gabrysiowa.Przyzwyczajajcie się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankolina - gratuluję czujności :) Po co się takie gamonie szwendają po forach?Jak sądzisz?Może się troll skusił,bo byłam na pomarańczowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opcji jest co najmniej kilka...albo zazdrości bo też się stara a jej nie wychodzi,albo namiętnie nudzi się w pracy,albo jest w wieku szkolnym i zamiast siedzieć w szkole "zaszczyca" nas swoją obecnością w sieci i podbija wirtualny świat;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba raczej nie jest jedną ze staraczek.Gdyby chciała do nas dołączyć,to nie zaczynałaby w tym stylu.Zresztą,nie ma co karmić trolla. Pozdrowienia Pankolina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamagaby :) Ale fajnie to brzmi :) No cóż są ludzie i...trolle ;) Ignorujmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
Nie, nie zaczerniłam się jako Gabrysiowa, bo po co? Ani nie chciałam nikomu dopiec, ani zabawić się niczyim kosztem. Po prostu jak przeczytałam te brednie na temat poronnych właściwości spiral, to postanowiłam rzucić na to nieco inne światło. To wszystko. A teraz podszywie-gimnazjalisto możesz się podszyć i za mnie :P. Niniejszym oświadczam, iż jest to mój ostatni wpis na tym forum. Chyba, że przeczytam więcej takich "rewelacji" jak te Gabrysiowej Mamygaby :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AntyGabrysiowa
justa, no nie dawaj znów popisu ignorancji mojej osoby, bo jeszcze inni wezmą z Ciebie przykład :D. Napisałam - o ile nie przeczytam znów jakichś bredni :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa - kończymy temat :) Mamy swoje sprawy,swoje marzenia i wzajemną wymianę doświadczeń.Sprawa mnie dotyczy,a ja nie będę dyskutować z obiema osobami,które tu mieszają.Roma locuta,causa finita ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... czy macie już weekend??? ja własnie go zaczynam... z dala od pracy przez całe 4 dni ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co? Skoro są tu niemiłe osoby, wręcz perfidnie wstrętne jednostki, to może założymy sobie forum z hasłem, wiele jest takich stron i tam się "przeniesiemy" żebyśmy mogły na luzie rozmawiać, bez "wtrąceń" osób niekulturalnych... Co Wy na to? Bo po co ktoś ma psuć nam taką miłą atmosferę (jaką stworzyłyśmy) i nie będziemy pewne w 100 % czy piszemy z tymi osobami, z którymi chcemy... Pogratulować inteligencji podszywaczom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tak, tak! - DŁUGIIIIIIIIIIII weeek. się rozpoczął :) Zaraz na imprezkę się zbieramy :) A co? Trzeba się "rozerwać" :) Także miłego wieczorku kochane kobitki :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) Ja właśnie wróciłam z popołudniowej imprezki :) Ale jakaś taka pogoda, że po prostu zaraz zasnę na stojąco...Też tak dziś macie?? Dziś dostałam namiary na nową ginkę, która podobno jest bardzo fajna, młoda i przynajmniej jest na miejscu pare razy w tygodniu, prywatnie 80 zł i w tym wymaz, USG itp. więc nie drogo. Więc jak kolejny tydzień się do swojej ginki nie dostanę to na pewno zmienię na tą poleconą. Miłego WEEEEEEEEEKKKKKKKKKEEEEEEEEENNNNNNNNDDDDDDDDDUUUUUUUU :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszalec nie poszaleje zbytnio chyba ze w kuchni bo w ciagu weekendu mam 2 razy gosci ;)) no i jeszcze mogę poszaleć z męzem bo zaczyną sie mi dni płodne ... no i z okazji 5 rocznicy ślubu przydało by się coś zmajstrować ;))czy też tak uważacie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Justa, ładna okrągła rocznica to wypadałoby coś zmajstrować ;) A powiem Ci, że ładny czas na majstrowanie jest ;) Maj, czerwiec, lipiec, sierpień i wrzesień to nasze letnie miesiące więc...do dzieła ;) Mi majówka pomogła a Ty masz długi weekend pod ręką ;) Powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie mamogaby;) jakby castangnus w ilosco 3 tab dzialak to bylo by fajosko-mysle ze tak bedzie;) justa prezent na 5 rocznice jak znalaz;) trzymam kciuki;) ja chwile temu zrobilam test i jedna wyrazna czerwona krecha;( czyli to napewno nie ciaza a zaburzenia zwiazane z cyklem bezowulacyjnym - nic @ nie wskazuje-tylko bola mnie piersi-jeny czemu mi sie tak nagmatwalo? ja przez dlugi czas mialam wszystko regularnie i myslalam ze jest fajnie a tu proszee... ostatnia malpe mialam 5 maja i cisza;( bardzo sie martwie- chcialabym aby kolejny cykl byl szczesliwy-ten z CLO-ale jestem zestresowana;( ten test z rana nie nastawil mnie pozytywnie- ja jutro ide do pracyyyyyyyyyyyy odpoczywajcie :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frania - wygląda na to,że 3 tabletki to strzał w 10!Nie zawsze trzeba się ściśle stosować do tego,co pisze producent leku ;)Dzisiaj rano znowu 36,5 st. nadal jestem w fazie wyraźnie wyższych temperatur.Cykl dwufazowy - cudo!Tak dawno go nie było!Pozdrawiam i nie łam się pracą,za moment sobota i niedziela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny pogoda cudowna, udała nam się na długi weekend... Ja właśnie się obudziłam, spałam jak dziecko prawie 12 godzin :D Teraz można pomyśleć o przyjemnościach na wolne dni... Dziewczyny ja wierzę w Castagnusa choć to dopiero pierwszy mój cykl z nim, ale ja czuje po sobie jego działanie, @ była już zupełnie inna bezbolesna prawie co do tej pory się nie zdarzało, zawsze na prochach byłam, NOS-PA, VEGETALGIN, lub BUSCOPAN... Ale ziła trzeba brać z wiara dziewczyny :) Tak letnie miesiące to bardzo dobry czas, na staranka i dużo mniej bakterii wokół nas :D Dlatego Kochane moje do dzieła, czerpać przyjemności, dużo radości z przytulanek i do pracy, Justa Kochana moja Tobie ten prezencik się należy tak jak naszemu Asikowi, dlatego imprezuj, relaksuj się i kochaj z mężem namiętnie, aby owoce były jak maliny... Tego z całego serducha Wam życzę z okazji Waszej Rocznicy Ślubu :D :D :D Mamagaby... IGNORUJ PROSZĘ WSZYSTKIE IDIOTYCZNE WPISY PROWOKATORÓW, nie warto wdawać się w dyskusje, bo do niczego dobrego one nie prowadzą... Traktuj insekty jak powietrze i pozostałe dziewczyny, reagujcie tak samo ... Nie dajmy się zwariować jednej negatywnie nastawionej osobie, która przyszła namącić na naszym klimatycznym forum... ŚCISKAM WAS DZIEWCZYNY, OWOCNYCH STARAŃ... cudownej pogody, szczęścia, miłości i mega przytulanek :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamagaby- ja to wiem ze niekoniecznie trzeba sie stosowac do tego co na ulotce napisane jest;) bo wiadomo ze producenci lekow zawsze chca miec jakis bufor i chca byc zabepieczeni zeby wrazie czego nie bylo ze na ulotc nie bylo napisane to czy tamto ;> kurcze tak bym chciala zeby wsyztsko ladnie Ci sie uregulowalo.. ;) w przyrodzi nic nie ginie. Tobie zaczyna sie ladnie regulowac a mi piepszyc ;> zawsze miala regularne a teraz jakas porazka- czytalas ze dzis test zrobilam i byl negatywny wiec juz nie mam zludzen ze lekarz gin- on- si epomylil-napewno nie bylo owulacji bo nawet jej symptomow nie bylo;( teraz czekam na @ zeby zaczac brac CLO to oczekiwanie jest kosmicznie straszne;( chche zeby juz cos zaczelo sie dziac i szlo do przodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobietki. znowu zamulilam przez kilka dni i tak sie rozpisalyscie ze nie dam rady wszystkiego nadrobic. Aska dla Ciebie jeszcze raz gratulacje. propo bolacych piersi to ja w pierwszej ciazy mialam bolace jeszcze przed terminem @ dlatego bylam pewna ze nie jestem w ciazy tylko to na @. bolaly mnie przez jakies 2 pierwsze miesiace. nudnosci od 6 tyg do 4,5 miesiaca. niechec do kazdego jedzenia i schudlam 7 kg przez ten czas a potem jak zaczelam jesc to 8 kg w 2 tygodnie, serio. u mnie termin @ na jutro. piersi bola od owulacji. jajnik juz od owulacji ale co najwazniejsze nie mam plamien ktore mialam zawsze tydzien przed i trwaly az do @. mialam je przez kilka dnii teraz ustaly.sa dwa wytlumaczenia albo duphaston zaczal dzialac albo ..... nie moglam wytrzymac i zrobilam dzis test ale niestety jedna krecha. pewnie niepotrzebnie sie nakrecam ale nie potrafie inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam przed chwila test owulacyjny bo slyszalam ze w ciazy tez czasami wychodzi pozytywny. no i u mnie wyszedl pozytywny. slyszalyscie cos na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×