Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anula241

Praca w AXA

Polecane posty

Gość anula241

Mam pytanie czy ktos z was pracuje w Axie?jezeli tak to czy jest zadowolony ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
ja pracuje w ing i jestem baaardzo zadowolona!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula241
Pytam poniewaz moj chlopak ma mozliwosc podjecia pracy jako agent w Axie i chciala bym zdobyc jak najwiecej informacji na ten temat, czy warto ?Prosze jezeli jeszcze ktos cos wie na ten temat niech napisze :) Z gory dziekuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i nie polecam
wyzysk jak nic :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keiti
ubezpieczenia dobra rzecz ja bym mu proponowała ing axa nie jest najgorsza firma ale lepiej byc w tej najlepszej. rekrutacja w ing jest zawsze i ciągle. ja soebie chwale pracuje tam pół roku i nie zdarzyło mi sie zarobic mniej niz 3000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anula241
Keiti ! Bardzo Ci dziekuje za informacje,nawet nie wiesz jak mnie to podbudowalo,poki co zacznie prace w AXIE a potem to juz sam zobaczy :) ZYCZE CI DALSZYCH SUKCESOW W UBEZPIECZENIACH :) Pozdrawiam :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylyworker
Ja pracowałam w axa przez ponad dwa i pol roku i moge tylko powiedziec, że poziom kumoterstwa, odsetek ludzi ze WSI jest bardzo duzy. Nie liczy sie jak pracujesz, tylko jak żyjesz z innymi i jak bardzo wlazisz w dupe szefowi. To nie jest glos tylko moj, ale osob z wielu dzialow. Nazawabym to miejsce takim typowym zrodlem polactwa:) Ale najwaniejsza sprawa jest traktowanie pracownikow, rowniez wieloletnich machinalnie, naprawde czesto w przykry sposob. Nie mowie nawet o zwolnieniach z dnia na dzien, bo nowy szef ma znajome na twoje miejsce. Nie wiem w jakim dziale chcesz pracowac, ale administracja i sprzedaz nie ma wesolo. Ludzie ze sprzedazy narzekaja, bo musza pracowac dluzej, bez placenia nadgodzin. W departamencie administracji nie jest chyba najgorzej. Nie polecam call center- malo fajna atmosfera i IT - cwaniactwo. To moja ocena, moze Tobie bedzie sie podobac, poza tym sa jeszcze inne dzialy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EDI28
Witam ! Byłam na rozmowie w AXA w Ostrołęce. Czy ktoś wie jak się tam pracuje? Proszę o szczere komentarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak się pracuje konkretnie w Ostrołęce, ale tutaj pewnie coś znajdziesz więcej http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,411 z tego co ja sama wiem, to w ogłoszeniach dają coś innego niż wychodzi w rzeczywistości.. no i 1000 brutto to mało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyywwwwwwwwwwwwwwww
////////////////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×