Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fexilka

Moja koleżanka jest zazdrosna, że poszłam do pracy

Polecane posty

Gość fexilka

pracuje w administracji publicznej od dwóch miesięcy i odkąd zaczęłam pracować moja koleżanka zaczyna mi docinać, że za taką kasę ona by się nie hańbiła pracą, że lepiej wyjechać zagranicę bo tylko tam można się dorobić. Podcina mi skrzydła. Wiem, że jakby mogła to by wskoczyła na moje miejsce. Jakie to smutne, że ludzie sa tak wredni i zazdrośni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i czym TY sie przejmujesz. swiat jest pelen zazdrosci i zawsze tak bylo i bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na jakim stanowisku tam pracujesz, po jakiej szkole i ile zarabiasz? pytam, bo szukam pracy, chce sie zorientowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyna rada to mieć zawiść
i zazdrość glęboko w dupie:PNie przejmuj się tą zdzirą!Pełna wyjebka i olewka na takich "ludzi":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkdkdkkdkd
Po co jej mówiłaś, za jaką kasę pracujesz? O takich rzeczach się nie mówi, nawet przyjaciołom. Teraz by nie miała argumentu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliksandra
Ale z was niedorajdy !!! ja mam własną inwencję i ciężko pracuję, nie czekam na gotowe, nie pikietuję pod sejmem i nie siedzę na jakimś beznadziejnym etaciku za 1000 zł bo nie wie, że można więcej zarobić. Dla nich nie można więcej zarobić bo tak jest na kartce napisane urzędowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem
ludzie nie potrafią sie powstrzymac i gdyby mogli wepchneliby ci twój sukces do gardła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fexilka
Specjalista do spraw administracyjno ekonomicznych zerowe doświadczenie robię podyplomówkę z administracji, z wykształcenia jestem biologiem płaca 1440 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fexilka
Nie wie ile zarabiam, to sa tylko jej domysły:( Zakłada że 750 na rękę a w rzeczywistości wychodzi 1000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciej Zet
Heh, jak ona przeczyta ten temat to na pewno sie domysli, ze to o Was chodzi ;) A jak Ty sie utrzymujesz za taka wyplate?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fexilka
Normalnie, mam dopiero 23 lata. Od czegoś muszę zacząć. Przecież nikt mi nie da na dzień dobry niewiadomo ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się nauczyłem, że zbyt duży sukces patrafi zatrząśc przyjaźnią. Lepiej nie chwalic sie za dużo bo duży sukces może niektórych bardzo zranic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pitolina24
to polska cecha taka zazdrosc i sprowadzanie innych do swojego poziomu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama obawy
do rewq - a jaki sukces osiągnąłeś? jaki sukces może osiągnąc facet- biolog? Nie rozśmieszaj mnie koleś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He He facet biolog , a wiesz w tej dziedzinie juz nie działam . sukces nie zalezy w prostej linii tylko od wykształcenia. a skoro znasz moje doswiadczenia zawodowe to jestes duchem świetym chyba ... Panie senatorze wiecej wiary w ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obama Obawa jest zas wysokokwalifikowanym specem forumowym od oceny mozliwosci innych ludzi. Załóz firme doradcza zatem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fexilka
koleżanka dzisiaj śmiała się ze mnie że zmarnowałam 5 lat życia i wiele pieniędzy na studiowanie biologii, a teraz będę pracować jako biurewa za grosze. Powiedziala że biologia to jedyne studia którwe opierają sie mna pamięciówce i nie uczą myslenia, dlatego jestem taka niezaradna w życiu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupia jest. w biologii często potrzebne jest myślenie, kojarzenie faktów , wyobraźnia. spytaj ją jak by nauczyła się procesu translacji, bo jeśli na pamięc to kazdy egzamin by oblała nie rozumiejąc istoty poszczególnych etapów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trrrrrrrrrrrrrrr
w góóręę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama Obawy
"rewq podziel sobie tydzień, dobe na krótsze odcinki czasu. żyj jednym dniem naraz nie wybiegaj zanadto w przyszłosc bo dołuje cie jej niepewnośc. moze poswiec ten nadmiar czasu na douczenie się języka? ja szukam juz tez długo i wiem jedno: jak bede załamany do na rozmowie kwalif. wypadne bardzo słabo. ps. moze psycholog?" To są twoje słowa z innego topiku- widzisz jesteś kłamcą w dodatku bezrobotnym. Żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój drogi senatorze gdzie tu kłamstwo? pisałem o sukcesie jaki gdzieś kiedyś odniosłem a nie teraz . teraz jestem bezrobotny. A ty potrafisz komus cos doradzic czy tylko wyławiasz wypowiedzi wyrwane z kontekstu ? Samo to że szufladkujesz ludzi i piszesz brednie "facet biolog nie rozśmieszaj mnie" świadczy o klapkach na twoich oczach. masz wąski sposób rozumowania, nie znasz mnie kompletnie , nie wiesz co potrafie , a oceniasz według wykształcenia tylko. Dla mnie sukcesem było dostac prace nie w swoim zawodzie, gdzie kandydatów było z 50 , bez znajomosci. Ale wiesz facet biolog ... faktycznie chyba się pochlastam wielki Obamo masz racje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierdniesz jeszcze jakimś tekstem Obamo, moralisto z Koziej Wólki? a umiesz ty czytac tekst ze zrozumieniem? POZDRAWIAM CIEPŁO ;-) wez doradz komus cokolwiek w trudnej sytuacji , wykarz się miłością bliźniego a nie tylko pseudointelektualnym smęceniem o tym co kto napisał w jakim topiku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama Obawy
Dla mnie sukcesem było dostac prace nie w swoim zawodzie, gdzie kandydatów było z 50 , bez znajomosci. Ale wiesz facet biolog ... faktycznie chyba się pochlastam wielki Obamo masz racje..... Drogi znawco zycia- sukcesem jest utrzymać sie w/w pracy. A tka jesteś bezrobotny... Nie obrażaj już sie tak na mnie, życzę znalezienia pracy i sukcesów- szczerze... Adios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój senatorze, piszesz\" facet biolog \" - szydzisz z tego to tylko świadczy że patrzysz na ludzi z wywyższeniem. a wniejednej pracy też się utrzymałem długo . Widze że cie boli to że nie umiesz nikomu nic doradzic, kole cie w oczy że ktoś coś sensownego napisze , bo sam nikomu nic nie doradzisz. wkładasz swój smutny kijek w szprychy , szukasz dziury tam gdzie jej niema . skup się może na sobie ? Adios - wbrew pozorom jestem twoim fanem Obama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd wiesz w jakich okolicznościach straciłem prace znawco życia Obamo z forum? nie no kolego jestes wrzechwiedzący!!! zazdroszcze !!! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość voyeryzm
Obama ma super prace i czas na kafeterie. do autorki: to boli że koleżanka zazdrosna ? to się naucz że ludziom nie można ufav , weź podłoż jej świnie albo co. Każdy walczy o przetrwanie nie ma zmiłuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
voyeryzm-a czemu zaraz świnie? moim zdaniem jak ona jest aż tak zazdrosna to podziekowałbym takiej koleżance.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obama Obawy
Doradzam ale na innych topikach :P Ale jesteś przewrażliwiony na swoim punkcie znawco transkrypcji, mutagenezy i mejozy :P Więcej luzu i dystansu na kafeterii Wbrew pozorom spodobałeś mi się dlatego wzbudzasz u mnie zainteresowanie Znikam bo przez pyskówkę rozwalę topik gąsienniczki biolożki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA ! ide do psychologa , masz racje . ps. fajnie że znasz takie terminy jak mejoza !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przewrażliwiony? a kłamcą jak cie ktoś nazwie to ci miło? TEŻ mi się spodobałeś.... będe śledził twe wypowiedzi zatem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×