Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamila1985

Praca w domu

Polecane posty

Gość Kamila1985

Chcesz zarabiać nie wychodząc z domu? Chcę zaoferować Ci pracę, która jest wykonywana w Twoim własnym domu. Sam ustalasz swój rozkład, a to, ile zarobisz zależy wyłącznie od Ciebie. Żadne pieniądze na rozpoczęcie nie są potrzebne. Zapewniam, szkolenie on-line. Wszystko, czego potrzebujesz to komputer oraz stały dostęp do internetu. Oferuję Ci 30 dni okresu próbnego, po którym możesz zrezygnować, nie ponosząc żadnych konsekwencji. Więcej informacji uzyskasz pisząc na e-mail: kamilabrodnica@interia.pl Naprawdę nic nie tracisz! Może warto spróbować? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj sobie spokoj z tymi glupot
otami i naciaganiem ludzi. i tak nic na tym nie zarobisz. malo baranow, ktorzy sie na to nabiorą, wierz mi. zajmij sie lepiej jakimis uslugami przez neta, nie wiem, moze pisanie prac czy korki? na tym zarobisz, a na tym co teraz zaczelas zapewniam cie gowno zarobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alalal
zawsze znajdzie sie jakaś kurwa co komus przysra....... cHUBA NUDZI SIę TAKIM albo sa posrani totalnie bo kazdemu przsraja co by nie napisał........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER 123321
Hej gratuluje pomysłu ale pod warunkiem ze jest to coś ciekawego @daj sobie spokoj z tymi glupot... a ty daj sobie lepiej spokój, nie marnuj oczu i lepiej zrób coś pożytecznego dla otoczenia, nie wiem ... moze podrap się po jajach chamie jak nie masz co robić tylko ludziom życie zatruwasz. Chyba ogłosze konkurs na sposób: JAK SIĘ POZBYĆ TAKICH PAJACÓW JAK TY Bałwanie he he :) @alalal masz racje z takich idiotów trzeba tępić pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
jak dla mnie to wasze dwie odpowiedzi sa bardziej chamskie niz tej pierwszej osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1985
Nie przeraża mnie krytyka. Ta praca to nie klikanie w linki czy banery ani nawet ankiety. To uczciwa praca na której można zarobić. Nie płaci się nic by zacząć i nie oddaje się swoich zysków nikomu, bo klienci płacą właśnie Tobie, na Twoje osobiste konto, więc nikt nikogo nie oszuka. Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: kamilabrodnica@interia.pl Pozdrowionka dla "daj sobie spokoj z tymi glopot":):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
jakie mlm o: w ogole mnie te rzeczy nie interesują. ja pomagam ludziom w nauce przez neta, rozwiązuje zadania, ostatnio tez mysle o udzielaniu korkow w realu. keidys probowalam rozne klikanie i mlmy ale nic z tego nie wyszlo i tylko naprawde szkoda czasu i komputera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klifffff
"Ta praca to nie klikanie w linki czy banery ani nawet ankiety. To uczciwa praca na której można zarobić. " ale my wiemy co to jest.sprzedawanie produktow, z ktorym mamy bardzo maly % prowizji, za to ty, jako referent, masz rowniez % od naszych zyskow i dlatego sie oglaszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
"bo klienci płacą właśnie Tobie, na Twoje osobiste konto, " a moge wiedziec za co ci placą? za jakąś stronę moze? albo jakis pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1985
Każdy ma prawo do swojego zdania i ja je szanuję!!!! Nie oceniej "daj sobie spokoj z tymi glupot", jeśli nie wiesz o co chodzi. Szanuję jednak Twoje zdanie oraz szczerość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsfsd
ja jebie, wszedzie tego gowna pelno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1985
Informacji udzielam pod adresem e-mail: kamilabrodnica@interia.pl Informacje naprawdę szczegółowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
no ale napisz w skrocie o co kaman....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1985
Pierwszy miesiąc otrzymujesz materiały i szukasz klientów. Gdy po miesiącu chcesz pracować dalej, otrzymujesz pakiet kursu on-line który następnie sprzedajesz swoim klientom i w ten sposób zarabiasz bo to są Twoi klienci i płacą Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER 123321
@gghjhj co ty mi tu pierdolisz, cenie sobie ciężką prace a nie lubie jak ktoś mi się w nią wpierdala z buciorami i zlewa biedną dziewczyne która pewnie też lekko nie ma ciekaw jestem co robi autor tego wpisu: "daj sobie spokoj z tymi glupot..." jak ma siłe niech się tym podzieli albo da jakiś namiar na jego posty czy forum to bardzo chetnie się wypowiem spadam, szkoda mi prądu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
tak i pozniej ci klienci mają robic to samo co ty, czyli sprzedawac innym te pakiety, taka piramidka... jestes mloda, nie marnuj sobie zycia ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
master ale sie emocjonujesz... spokojnie, to tylko forum. wyluzuj chlopie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MASTER 123321
spox ;) róbmy wiec swoje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gghjhj
no, robmy swoje i przede wszystkim luzik :p :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×