Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zezuella

Obsługa w Castorama Praktiker itp

Polecane posty

Gość zezuella

Wczoraj byłam najpierw W Castoramie i spotkałam znajomych, parę z dzieckiem stali na rogu i czekali pół godziny na człowieka który im sprzeda drzwi wejściowe do mieszkania. Później pojechałam do Praktikera i zobaczyłam na stoisku oświetleniowym wymarzoną lampę stojącą którą chciałam natychmiast kupić.Niestety nie dopchałam się do obsługi.:-( Wyglądało to tak : ok 10 ludzi było zainteresowanych kupnem oświetleń i czekaliśmy.W końcu rzyszedł pan łaskawie w niebieskich ogrodniczkach.Obsłużył pierwsze małżeństwo czekające w kolejce, później kobietę, po czym zaczął uciekać przed klientami. I widziałam taką akcję : babcia go goniła po stronie regału a po drugiej str on uciekał.Klientka zamierzała kupić żyrandol za 400 zł i krzyczała do niego : "proszę pana, niech mi pan pomoże, bardzo proszę ! niech się pan zatrzyma i pomoże, bardzo proszę !, mam ze sobą swoją miarkę !" W końcu głupio mu się zrobiło i obsłużył ją i pomógł wyciągnąć pudło z odpowiednim żyrandolem. Po tej babci niestety obługa się zmył i już nikt go nie gonił.Wszyscy w rzędzie dalej czekali. Ja już nie mogłam dłużej czekać i opuściłam sklep, było mi bardzo przykro :-( Żenada :-( Nie spodziewałam się że w tych wszystkich marketach nie można doprosić się obsługi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakakkakkaaa
samo zycie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapachniona siostra zaczadzone
Ty nie masz o czym pisac?Tylko jedno i to samo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×