Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jarzyna nie ze szczecina

zostawianie cv na portalach z praca

Polecane posty

Gość jarzyna nie ze szczecina

mam chec zmienic miejsce zatrudnienia, zostawilem na kilku serwisach cv, czy tak nprawde firmy rekrutujace badz osoby z HR korzystaja z takiej formy szukania pracownikow? czy tracic na to czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam bo nie chce bladzic
zalezy jakie masz kwalifikacje, na specjalistow tam czatuja. do kolegi meza zadzwonili, bo mial doswiadczenie wserwisowaniu czegos tam i dostal dobra robote:) do mnie nikt nie dzwonil, ale ja zwykly szaraczek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankarra
Ja zostawiłam na kilku portalach kilka miesięcy temu, wczoraj weszłam i wszystkie CV miały 0 wyświetleń :( Jestem specjalistą. Nie warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem studentem
bez doświadczenia i kilka razy już mój profil przegładano na różnych portalach, więc wszystko zależy od kierunku....studiuje Finanse i Rachunkowość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
z moich doswiadczen wynika ze to za bardzo nie przynosi rezultatu, poratle takie jak najbardziej nadaja sie zeby samemu sobie wyszukiwac oferty ale zeby nas tam ktos poszukiwal... chyba jeszcze nigdy nawet nie slyszalam zeby w ogole komus sie cos takiego przytrafilo, iwec chyba raczej sama szukaj i wysylaj oferty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można umieścic ale w szukaniu pracy ja stosuje maksyme"radź sobie sam" co oznacza wysyłanie na oferty i do firm które się nie ogłaszają też ale e-mailem , nie łaże po firmach. umieszczenie CV w portalu to dobry pomysł ale nie oczekiwałbym cudów. trzeba byc specjalistą w danej dziedzinie żeby zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja jestem studentem
aha, z kolei mój kolega, miał pół roku doświadczenia zawdowego i wyłapał go headhunter i dostał świetną pracę - moim zdaniem się opłaca, jednak zależy od kierunku - informatyka, finanse czy budownictwo....warto CV zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betisz
jaki z tego moral? jak umiesisz, bedzie ok, na pewno nic zlego sie nie stanie, a jak nie umiescisz to tez wielkiej szkody ci nie zrobi, bo najleoszy rezultat przynosi samodzielne szukanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarzyna nie ze szczecina
dzieki, zostawilem na jobpilot, ale musialem cos schrzanic bo statystyki nie klamia ;) nie za bardzo wiem co, w branzy informatycznej, jak zmienialem poprzednio prace,ale wysylalem sam cv, nie bylo zadnego problemu z umawianiem sie na rozmowy. Katarina, Ty chyba pracujesz w HR, mozesz udzielic jakichs rad? na co najbardziej zwracasz uwage? na jakich portalach oprocz pracuj i jobpilot warto umiescic dokumenty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×