Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość abijoux

Biżuteria

Polecane posty

Gość abijoux

Witam :) Mam do Was gorącą prośbę :) Od dłuższego czasu zajmuję się tworzeniem biżuterii. Jestem ciekawa co o niej myślicie z punktu widzenia "klienta"? Wszelkie uwagi, nawet krytyczne, mile widziane :) podaje stronę, na której można obejrzeć moją skromną twórczość: www.abijoux.pl Dziękuję i pozdrawiam, Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
link jest nieaktywny, wklejam jeszcze raz: www.abijoux.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tufytfytfj
ile kosztuje cały komplet 79. Czerwonego wina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
podaj proszę maila, odpowiem na priv :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
odpowiedziałam na maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melancia
Bardzo ładna, masz naprawdę fajne pomysły, a trochę się na tym znam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorotek79
Mi też najbardziej się podoba ten komplet czerwone wino. Czy istnieje możliwość zrobienia takiego tylko w innym kolorze? Jaki byłby koszt i czas oczekiwania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się podoba ten różany ogród (zwłaszcza bransoletka)...niestety mam uczulenie na nikiel, więc nie mogłabym niczego kupić :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
Dorotek79, dziękuję za maila, już odpisałam, w załączniku znajdziesz paletę kolorów, w jakiej są dostępne tego typu kryształy. Co do kwestii, którą poruszyła Sonya, Jeżeli ktoś preferuję srebro a w danym modelu biżuterii są elementy posrebrzane / w kolorze ciemnego srebra, w większości przypadków, na specjalne życzenie, jestem w stanie wymienić je na srebro pr. 925 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abijoux
up ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z licznymi zapytaniami mailowymi o wykonanie czegoś na specjalne zamówienie na prezenty świąteczne, informuję: W związku z tym, że wszyscy doskonale wiemy jak działa nasza kochana poczta polska przed świętami, zamówienia specjalne (czyli wykonywanie dubli modeli już sprzedanych lub biżuteria wykonana wg. pomysłu zamawiającego) będą przyjmowane do końca listopada - jest to gwarancja, że zdążę z wykonaniem biżuterii i wyślę ją z bezpiecznym wyprzedzeniem czasowym tak, że zamawiający otrzyma przesyłkę przed świętami. Oczywiście jest nadal możliwość odbioru osobistego w Warszawie, zaznaczam jednak, że w przypadku zamówień specjalnych, wspomnianych wyżej, od momentu zlecenia do wykonania, potrzebuję ok 1-2 tygodni gdyż może się zdarzyć, że nie będę miała pewnych materiałów potrzebnych do wykonania biżuterii a zamawiając je, też korzystam z usług poczty ;) Modele, oznaczone jako \"dostępne\", można odebrać z dnia na dzień, wysyłki pocztowe także realizuję na bieżąco ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpileczkowa
bardzo bardzo ladne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×