Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kandydatka

rozmowa kwalifikacyjna...w kawiarni???

Polecane posty

Gość kandydatka

Staram się o pracę w agencji reklamowej, mam zajmować się organizacją imprez dla dzieci i młodzieży. Właściwie to pracodawca jest pewien, że osoba z moiki kwalifikacjami i doświadczeniem jest idealną kandydatką na to miejsce, w sobotę dzwonił do mnie i powiedział, że właściwie z moimi referencjami jest gotów od razu podpisać ze mną umowę, nawet w ciemno...mimo to zaproponował spotkanie w kawiarni...nie znam tego faceta, podanie o pracę składałam w sklepie jakiegoś jego pracownika, odbierało się tam ankiety, wypełniało i zostawiało właśnie u tego faceta ze sklepu...noi pracodawca odebrał te ankiety i postawił na mnie właśnie...i zaproponował spotkanie w kawiarni, o 14 dzisiaj...ja nie wiem co o tym myśleć, nieco to dziwne...dlaczego nie w siedzibie firmy? Nieco się obawiam i myślę nawet nad odpuszczeniem sobie, ale mogłabym później żałować... Z drugiej strony jak myślicie jak trzeba się brać na takie spotkanie? Chyba niezbyt oficjalnie? Wziąć jakieś dokumenty itp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tak mysle
wiesz, moze jego firma nie ma siedziby:) moze ma w innym miescie:) ja bym zaryzykowala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tantum verde34
tez miałam spotkanie w spr. pracy w kawiarni u mnie w miescie poniewaz sedziba firmy była oddalona o 600km :) Jak siedziba jest w twoim miescie to moze on jest leniwy i woli kawiarnie pod swoim domem hehehe ja bym poszla w koncu kawiarnia to miejsce publiczne :) aha tylko piwa nie zamawiaj tak jak to zrobiła jedna z dziewczyn ktora tez była na rozmowie wtedy co i ja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
no i jak poszlo? zdaj relacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kandydatka
no więc poszłam i dostałam pracę...ale jakoś mam mnóstwo wątpliwości nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanaaa
a za ile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×