Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość damka 20

ratujcie mnie

Polecane posty

Gość damka 20

hej mam problem nie wiem czy jestem w ciąży plamienia nie mam ale normalny okres kochałam sie z moim partnerem z gumką a potem ją zdiął po wytrysku czy mogę być ciąży ? prosze piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie mam dosc takich
pytan . DZIEWCZYNY JAK NIE CHCIECIE BYC W CIAZY ZABEZPIECZAJCIE SIE ! A JAK CHCECIE BYC TO NIE ZAMECZAJCIE TAKIMI PYTANIAMI TYPU CZY TO MOZLIWE CZY NIE MOZLIWE .! NIKT TU WROZKA NIE JEST ! TYLKO LEKARZ BADZ TEST MOZE ODPOWIEDZIEC NA PYTANIE . POZA TYM KAZDY ORGANIZM KOBIETY JEST INNY . JEDNA WSPOŁZYJE BEZ ZABEZPIECZENIA I NAWET PRZEZ KILKA LAT NIE MOZE ZAJSC W CIAZE . A INNA KOBIETA NAWET ZABEZPIECZAJAC SIE WPADNIE . NIE MA NA TO ZADNEJ REGULY . A PYTAN NA TYM TOPIKU TEGO TYPU JEST MNOSTWO . A WRACAJAC DO CIEBIE JAK MAMY CIE URATOWAC ?! ZROB TEST IDZ DO LEKARZA A DOWIESZ SIE W JAKIEJ SYTUACJI JESTES . JESLI JESTES W CIAZY TO GRATULUJE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam dosyc takich pytan!!!!!!!!!!!!!! czy moge byc....czy to mozliwe.....czy jestem....??? boze dziewczyny-zrobcie sobie test lub idzcie do lekarza a nie zadawajcie tych pytan na forum bo my testami :)nie jestesmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dizel
ja mam lepszy pomysl zanim sie zaczniecie dupcyc zadbajcie o wczesniejsza edukacje na ten temat dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za chwile forum będzie pełne takich pytań Marsz do lekarza a nie siadać do komputera i ludzi dręczyć Znam kobiety co przez pierwsze 4 miesiące ciąży miały okres i nic nie podejrzewały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smako-łyk
chyba normalne ze po wytrysku ją zdjął miał z nią chodzic ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×