Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tukuś

20-LETNIE STARACZKI ŁĄCZCIE SIĘ

Polecane posty

moje podejscie jest clkiem na luzie dziewczyny,nie jestem ograniczona ani czasem ani niczym innym oprocz naturanej checi posiadania malenstwa,tak wiec mam czas.natomiast mowie ze celuje w dziewczynke,bo bardzo chcialabym ja mec,wiec zastosuje sie do pewnych porad zwiazanych z konkretnym sposobem dzialanie w takiej sytuacji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosiu kochana,uszy do gory,ale juz!!! pamietaj ze czas pozwala tylko bardzoej poznac Twoje cialo i mozesz ulepszyc pewne rzeczy,nic sie nie martw,napewno niedlugo ci sie uda.ja wam mowie ze na swieta to wszystkie 2w jednym bedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Tosia :):) Tak jak angioletto powiedziala uczy do góry :):) bedzie oki :):) Moj własnei przyszedł z pracy i oznajmia , ze wieczorkiem przyjdzie dwóch kolegów posiedziec. Wiec u mnie juz robota wrze , nastawiłąm jajka zrobie jajka nadziewane tunczykiem i jakas sałatke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wowwwww Tukuś,kurcze same kucharki na tym topiku,ja nie wiem skad Wy te wszystkie pomysly bierzecie:) Planujecie juz swieta??? my na swieta bedziemy sami,nasi znajomi z domu wyjezdzaja do polski ale bedziemy mieli jednego,moze trzech gosci,wiec wigilie na powiedzmy 5 osob musze przygotowac sama:( mam nadzieje ze mi pomozecie troszke:p a moz juz bedziemy we troje??? hmmm,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba juz wiekszosc z nam ma marzenia bycia we troje w tym dniu :)) a co do dan wigilijnych to ja z mila checia pomoge:):) My na wigilie do rodziców ale chyba pomoge mamie tez i jakas sałatke i ciasto,oooooo teraz mi wpadło do głowy Rybe po grecku zrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ja tez chce rybe po grecku!!!!1 i jakis moze sernik,tylko nie wiem jak:( ale licze w takim razie na was blizej swiąt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia, Kochanie w Twoim wypadku biorac pod uwage to ze masz nieregularny okres to najlepiej przyjac ze u Ciebie dni plodne przypadaja miedzy 9 a 23 dniem cyklu przy czym miedzy 12 a 15 dniem cyklu masz najwieksze szanse na zajscie w ciaze. Cykl liczy sie zawsze od pierwszego dnia krwawienia. Tzn w dzen kiedy zaczniesz krwawic jest pierwszym dniem cyklu i po 9 dniach mozesz juz zaczac starac sie o malenstwo, i tak najlepiej kazdego dnia i nocy ze szczegolnym uwzglednieniem dnia od 12 do 15 =) A najwieksze bedziesz miala szanse jesli o potomstwo bedziesz starala sie kiedy tylko sie da =)) I najwazniejsze to trzeba byc skupionym na partnerze i sobie i wspolnym przezywaniu tych uroczych chwil podczas starania sie a nie myslec przed i po tylko o tym \"ciekawe czy zaszlam\" bo stres niestety bardzo blokuje organizm i czesto to wlasnie on jest najwiekszym problemem a nie jakas niewiadoma choroba. Czesto kiedy dziewczyny juz traca nadzieje ze zajda w ciaze po roku staran to okazuje sie ze sa w ciazy mimo, ze wogole sie tego nie spodziewaly, Wiec pelen luz Kochane, pamietajcie ze kochamy sie bo pragniemy tej szczegolnej bliskosci z naszym mezczyzna a nie po to zeby zajsc w ciaze =)) I dlatego najlepsze sa SPONTANY!!!! =)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja moze i pisze zadko ale jak juz cos napisze to na pol strony =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no,i o to mi chodziło:) dziekuje czyli co,po ok 9 dniach od pierwszego dnia miesiaczki zaczne miec dni plodne???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jesli cykl sie liczy od pierwszego dnia miesiaczi to ja najkrotszy cykl mam 31 dniowy!!!!!!!!!!!!! czy to zle?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cykl liczy sie od pierwszego dnia miesiaczki, inaczej dzien w ktorym zaczynasz krwawic jest pierwszym dniem cyklu, a to oznacza ze chyba podalas mi zle liczy Liwia =)) Cykl zaczyna sie w pierwszy dzien krwawienia a konczy w dzien przed kolejnym krwawieniem. Np. 1 listopada zaczynam krwawic czyli jest to pierwszy dzien cyklu, krwawie 5 dni (nie ma to znaczenia jak dlugo) natepne krwawienie mam 1 grudnia, czyli 30 listopada byl ostatni dzien cyklu, a to oznacza ze cykl trwal 30 dni. Napisz mi Liwia jeszcze raz 1. kiedy byl pierwszy dzien ostatniego krwawienia 2. ile trwaja przecietnie Twoje cykle 3. ile trwal najkrotszy oraz najdluzszy cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec tak ostatnia miesiaczka zaczela sie 4 listopada najkrotszy cykl w tym roku to 24dni a najdluzszy 39,wiekszosc z nich to 31-32 dni.to za dlugo???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholernie ciezko cos u mnie obliczyc bo mam bardzo nieregularne cykle niestety,lecz srednio to ok 31 dni wypada.czy to jakis dziwny dlugi cykl??/jakie wy macie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co,tak sobie myslalam nad imieniem dla mojej coreczki(o ile taka bede kiedys miala oczywiscie:)) podoba mi sie Natalia,Emilka,Natasza ale najbardziej Karina,co myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodalam nowy topik,poniewaz chce sie zajac zglebieniem tematu jak począć córeczke konkretnie.licze wiec na wasze wsparcie,bo jestem pewna ze niebawem pojawa sie takm teksty typu ze wazne by miec zdrowe dziecko a nie sobie wybierac.ja sie z tym zgadzam ale jesli moge sprobowac postarac sie o dziewczynke konkretnie to czemu n ie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liwia, przy takiej rozbieznosci dlugosci cyklu musisz zakladac ze masz dni plodne od 6 do 28 dnia cyklu przy czym najwieksze szanse na zajscie w ciaze masz miedzy 15 a 18 dniem cyklu. Zakladajac ze obecny cykl bedzie trwal 31 dni to teraz okres powinien Ci sie zaczac 5 grudnia. A jesli chcesz miec dziewczynke to powinnas kochac sie z 2-3 dni przed owulacja poniewaz plemniki z chromosomem X czyli zenskie sa wolniejsze ale zyja dluzej. Plemniki -chlopczyki sa szybsze niz plemniki - dziewczynki i jesli chce sie miec synka to najlepiej wspolzyc w dzien owulacji. Jesli masz nieregularny okres to najlepiej zebys zaopatrzyla sie w testy owulacyjne. Oczywiscie nie jest to metoda 100% ale zdaje sie ze w moim przypadku to sie sprawdzilo =) Podobno dieta rowniez ma wplyw na plec dziecka, jesli planujesz dziewczynke to powinnas spozywac produkty bogate w wapn (sery, mleko, jaja, kapusta, buraki, mieso, ziemniaki, orzechy) oraz magnez (orzechy, czekolada, kasza, rosliny straczkowe, kukurydza, szpinak, ryby). Tylko ze dieta szczegolnie bogata w te skladniki powinna trwac minimum pol roku a nie miesiac, ale im szybciej sie zacznie tym lepiej =) Jest jeszcze metoda ktorej nie warto brac zbyt powaznie ale ktora moze byc przyjemna, mianowicie jesli kochamy sie w pozycji klasycznej to wzrastaja szanse dziewczynki, jesli w pozycji od tylu to wieksze szanse sa dla chlopca =) Mam nadzieje ze pomoglam =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam to dlatego ze chce byc doklanie zrozumiana, bo to co dla mnie moze wydawac sie oczywiste dla kogos niekoniecznie, ja chce tylko dobrze =p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję dziewczyny za wsparcie. :) Ja z tego stresu zabrałam się za sprzątanie i byłam na zakupach. Smutno mi, no ale cóż. Będziemy się dalej starali. Ale w naszym przypadku to ciężko trafić w dni płodne, ponieważ najczęściej mój mąż jest daleko. Czasami tak myślę, że to wszystko jest niesprawiedliwe. Kobiety, które nie chcą dzieci mają wpadkę za wpadką, a te które chcą i by mogły wszystko swoim maluszkom dać, a przede wszystkim mnóstwo miłości to dzieci nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tosia,uda Ci sie,zobaczysz🌼 Ja dopiero zaczynam starania,ale wierze ze faktycznie to jest jak ruletka,tylko pamietaj ze jesli nie ryzykujesz to nie wygrywasz,wiec nie przejmuj sie tak porazkami,im wiecej bedziesz myslala o szczesliwym zakonczeniu a nie o zlych chwilach tym szybciej to szczescie do ciebie przyjdzie.No ja Ci tego zycze kochana w ramach zyczen światecznych🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, tak mnie jakos wzieło i zaczełam czytac o porodzie jak u mojego byli znajomi. I jakis takie dziwny strach mnie ogarną,jak czytałam o lewatywie, goleniu, niemiłych połoznych, szyciu ehh jakos tak mi dziwnie po tym jest. Znajomi poszli z 10 minut temu i zaczełam z moim rozmawiac czy bedzie chciał byc przy porodzie stwierdzil ze tak :) a jak sie spytałąm czy mi nózki i tam na dole mnie ogoli to stwierdził ze oczywiscie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tukuś,ja tez o tym czytalam i tez sie obawiam tego,ale niestety takie sa reguły gry:p Moj tez powiedzial ze mnie ogoli i ze bedzie mi pomagal.a dzis powiedzial ze boli go kregoslup i czy moge go pomasowac,powiedzialam ze mi sie nie chce za bardzo,a on na to ze jak bede w ciazy to on bedzie sie zajmowal mna i malenstwem,spelnial wszystkie zachcianki wiec chyba moge to dla niego teraz zrobic? no wiec masowalam mu te plecy,ale nie wiem co o tym myslec.to chyba naturalne ze beda sie nami zajmowac w ciazy? jak bys to odczytala Tukuś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×