Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wstydze sie

wstydze sie swoich....

Polecane posty

Gość wstydze sie

...ud i warg sromowych. czy jest jakas kobieta tutaj która ma podobny porblem jak mój?i prosze sie z tego nie nasmiewac,bo to do przyjemniosci nie nalezy.. mam straszne ciemna wewnetrzna strone ud i wargi sromowe ...wyglada to paskudnie,jakby zaniedbane,brudne a to wcale ie jest brudne :( i mam ten naa udach krostki:( wstydze sie jak diabli,malo tego jakie to jest dla mnie upokorzenie;( dbam o higiene :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja i moje uda
wstydze sie ich bo mam duze reszta ciala jest szczupla ale udziska mam jak ci lyzwiaze :( nie cierpie ich wiec wiem co czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nosz kurde
ale to ty wlasciwie masz na tych udach,moze powinnas sie wybrac do dermatologa bo z czasem zaniednane rzeczy wygladaj jeszcze gorzej!narazie polecam piling i balsam np.dove super nawilaza,jesli cie nie stac zrob sobie piling z kawy takiej mielonej,zalej woda i tymi fusami masuj udka swoje,to tych fusow mozesz dodac np.jakis zel do kompieli tak aby sie utwozyla papka,kawa moze ci troche przyciemnic nogi ogolnie wiec jak nie chcesz to proponuje pilig z cukru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bym poszla do dermatologa
po co masz sie meczyc no ale piling poki co i balsam to oki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek123456789
Mam dokladnie tak samo. Strasznie sie wstydze ale na szczescie chlopak mi pomaga. Powoli sie przelamuje. Zycze Ci takiego chlopaka jak moj. Poza tym maloktora kobieta ma idealne wargi sromowe. Zazwyczaj troche wystaja wewnetrzne, sa nierowne i nie do konca rozowiotkie.Facetow kreca takie rzeczy :) Zadko ktory lubi takie jak u malej dziweczynki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiek123456789
Ale po co do dermatologa?! To jest normalne jak wyjdzie jakas krostka albo i kilka. Tak jak niektorzy maja na plecach dekolcie czy rekach to niektorym na tylku wychodza :) Ale zgadzam sie z tym ze trzeba troche o to zadbac. Mi wychodzi zadko. Regularny peeling no i balsam ale uwaga! Nie moze byc tlusty bo od tego to sie az roi! jakis leciutki albo wcale. jA przecieram jeszcze tonikiem antybakteryjnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wstydze sie
ale ja sie bardziej wstydze tego ciemnego koloru,różn i sie bardzo od reszty ud no i te wargi..ciemne jak diabli..;/ aż mi wstyd pisac o tym:( faceta obecnie nie mam,ale zastanawiam sie co mysli sobie gin jak mnie bada i widzi takie cos;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ja pierniczęęęęęęęęęęęee
pewnie sobie myśli, że masz ciemne wargi, o ile w ogóle coś:O:O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×