Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sosylwia

car audio

Polecane posty

Gość sosylwia

Witam, mam zamiar otworzyć w 30-tys. mieście sklep z artykułami Car Audio. Poszukuję producenta lub dużego hurtownika z takim asortymentem bo Ci do których dotarłam niestety mają bardzo wysokie ceny, tak wysokie, że na Allegro te same rzeczy można kupić dużo taniej w detalu. Może ktoś mi pomoże i poda namiary w województwie mazowieckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość audiofil_28
Zastanów się dobrze bo chyba nie warto! Mój kolega otworzył taki sklep w mieście 60 tysięcy (jest tylko jeden taki w okolicy) i zbankrtował. Ludzie przychodzili do niego, pooglądali, pogadali a potem fruuuu na allegro albo do supermarketu! Rynek car audio jest bardzo malutki, większość klientów to dresiki którzy kupili betę za 4 tysiące i szukają głośników - tanich i głośnych + do tego jakaś tania tuba Większość osób zadowala się tanimi głośniczkami które można kupić w markecie, a na te lepsze brakuje klientów, bo jeżeli kogoś stać na furę za powiedzmy sto tysięcy, to kupuje ją w salonie z pakietem firmowego nagłośnienia a jak już jest audiofilem i chce mieć sprzęt najwyższej klasy to goni do dużego miasta do uznanej firmy tunigowej która ma swoje źródła zaopatrzenia w sprzęt... Zastanów się dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×