Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ciekawa 222

znudzimy sie sobie??

Polecane posty

jestem z moim chlopakiem juz 7 miesiecy. od dwoch miesiecy mieszkam z nim bo oboje jestesmy za granica. wydaje mi sie ze nasz zwiazek nie jest juz taki jak kiedys... czuje ze on jakby troche sie mna znudzil. co robic??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rtyoiukmvcjjlcxjgdfg
Nie wiem...My tez juz się soba znudziliśmy. Mieszkamy razem ok 1.5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak wyglada wasz zwiazek?? ja zastanawiam sie nad wyjazdem przynajmniej na miesiac spowrotem do siebie. wtedy moze co nieco by sie wyjasnilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DKMG
jeżeli po 2 msc zastanawiasz się nad tym to ze 100% pewnością powiem że się sobie znudzicie i się rozejdziecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolala bym zeby tak si nie stalo. on zapewnia mnie o swoich uczuciach i ja czuje ze naprwde go kocham ale przebywanie z nim na okraglo to chyba za wiele jak narazie(mam 19 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lepiej xddgfdf
rutyna zabija. lepiej jak zobaczycie to wcześniej niż później. ja też mieszkałam z facetem ponad rok. i fakt znudziliśmy sie sobą (właściwie on mi) i wyszły nasze prawdziwe twarze. rozstalismy sie i teraz oboje jesteśmy szczesliwi bez siebie (a żyjemy w pokojowych stosunkach) Gdyby nie to doświadczenie - a uwierz kochana mieszkanie wspólne za granicą to prawdziwa szkoła życia- dalej mamilibyśmy się jak to cudowna jest nasza miłość. nie wyszło - trudno. jestem wdzieczna za to doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×