Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość michoi

Ważne pytanie dla dojrzałych facetów?

Polecane posty

Gość yyyY-B
moze toglupie pytanie. ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brak Ci silnej woli.... masz slabosc do niego bo traktowal Cie dobrze ...i tesknisz za takim traktowaniem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Po tym co wypisuję pytanie mnie bynajmiej nie dziwi:) 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
chju- trafnie to zostało ujęte. Tylko prawidłowa diagnoza o tylko 1/2 suksesu, abywyleczyć chorobę trzeba jezcze drugiej połowy- właściwego antidotum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
wiec co stoi na przeszkodzie by poszukac drugiej polowy, jak ladnie to ujelas antidotum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet wie jak do Ciebie podejsc i w ten sposob ma 2 laski do lozka ....... sorry ale wlasnie tak to dla mnie wyglada bo gdyby Cie kochal mocno kochal to juz byscie byli razem..... recepta ? sama od niego odejdziesz.... jak wycierpisz wiecej niz mozesz strzymac..... albo przestaniesz sie z nim kontaktowac i wejdziesz w zdrowa \"normalna\" relacje .....ale to wymaga silnej woli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Nie chciałabym aby osoba z którą ewentualnie byłabym, byłaby antidotum. Chciałabym z nią być bo coś do niego poczuję i to bezinteresownie. A to, ze sie jeszcze nie znalazła to tylko kwetia tego, ze nic na siłę i wszystko w odpowiednim momencie który jeszcze nie nadszedł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i badz swiadoma .... nie jestes sama z takim problemem .... znam jedna piekna kobiete ktora tkwi w podobnej pulapce od 4 lat.... pomimo doswiadczenia zyciowego...... ma 43 lata wyglada jakby miala 30..... i pomimo to nie potrafi sobie z tym poradzic....wraca zawsze sama do niego bo on jest mily i traktuje ja b. dobrze......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tylko ze na wyrwanie sie z tego dobry jest kazdy sposob...... inaczej pograzasz sie coraz glebiej i glebiej..... ipo czasie trzeba morderczej energii zeby sie wyrwac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
ahh kobiety. powiem tylko tyle ze faceci ze wzgledy na swoja ulomnosc. tzn mniejesza uczuciowosc maja chyba w zyciu latwiej. nawet jesli cos jesy nie tak to sie do tego nie potrafia przyznac, a czas leczy rany. nie obrazcie sie, ale czy wy nie widzicie jakie przez to jestescie podatne na manipulacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Pwenie masz racje tyko wiedz,że ja sie z nim nigdy nie kontaktowałam- to no ze mną. Nigdy nie wyszłam pierwsza z inicjatywą, nie napisaam choćby głupiego sms. Też wydaje mi się, że on świetnie wie jak mnie podejść. Tylko jak sama napisałaś mu chodzi tylko o łóżko to jak do tego ma się brak seksu? To jest właśnie zagadka na którą chciałabym znależć odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
wroc do poczatku naszej rozmowy. nie doceniasz faceta i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Podatne na manipulacje- nie obrażasz, stwierdzasz chyba w moim przypadku fakt. Najlepsze jest to, że w życiu twardo stąpam po ziemi, trzeżwo oceniam sytuacj, jestem wręcz zbyt chłodna- tylko w tej jednej kwestii postepuje jak pozbawiona konsekwencji, wartości, własnego zdania wariatka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewno uzupelniasz mu jakas luke ktora jest w jego zonie ale niejest ona az tak wielka by ja opuscil....... (obojetne dla Ciebie czy innej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niema ludzi w 100% twardych czy w 100% miekkich....... a on jest Twoja slabostka .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Czyli ty uwazasz,że on mimo tego iż rok mu odmawiam, pomimo tego że powiedziałam mu że z nim tego nie zrobię on jest nieugięty cierpliwy i myśli ze mnie złamie? I właśnie to przekonanie sprawia iż ciągle mnie nie odpuszcza bo liczy na to, że predzej czy póżniej to się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mu to szkodzi...? tak na marginesie to jestem plci meskiej...;-) jestes pewno mila do niego wiec on rozkoszuje sie Twoja sympatia..... jest starszy od ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
dziewczyno, a co on ma do stracenia. ma żone, nie jest desperatem. sama napisalas, że moze miec inne laski. jesli bylo wam dobrze... pozatym z tego co piszesz to raczej sie lubicie, wiec wasza znajomosc jest dla niego raczej przyjemnoscia niz tylko rocznymi podchodami. no i jest jeszcze jedna dziwna rzecz. jak kolwiek to zabrzmi facet czasami tez cos czuje -mimo ze sie do tego nie przyzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Nigdy nie miałam złudzeń, przeczuć, przesłanek ani innych powodów żeby myśleć, że on od niej odejdzie. Nie modliłam się o to nie życzyłam żle. Pod tym względem jest czysto nie było zednych żali ani obiecanek z jego strony. Dla mnie to jest taki fakt który mimo, ze wiem iż jest to jakby nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
a ja zapytam jeszcze w ten sposob. czy ta rozmowa mialaby miejsce gdyby on byl sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wszystko jest ok.....? w takim razie kolorowych snow zycze .......🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
chju- przepraszam nie wiem dlaczego pomyślałam, ze jesteś dziewczyną:) Różnica wieku 10lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
yyyY-B gdyby był sam nie byłoby problemu, ale może nie byłoby też tematu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
czyli znow cofiemy sie troche w rozmowie. tu chodzi poporostu o twoje zasady. skąd inąd doskonale je rozmumiem. tylko widzisz, jestes mloda, a problem nie rozwiaze sie sam. musisz podjac jakas decyzje. doskonale widzisz jak facet na ciebie dziala. sama rowniez napisalas co czujesz i ze sie oszukujesz. byc moze piszac na tym forum oczekiwalas jakis rad, moze cos ci sie rozjasnilo i patrzysz teraz z innej perspektywy. faktow jednak nie zmienisz. nikt nie podejmie decyzji za ciebie. pileczka jest po twojej stronie. a od siebie moge napisac ci tylko tyle ze czym dluzej bedziesz ten problem ignorowac, tym bedzie on narastal i predzej czy pozniej powtorzy sie sytuacja z przed roku. czy to dobrze czy nie? nie wiem ale napewno nie bedzie to twoja decyzja. a facet dopnie swego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
W sumie jestem sceptycznie nastawiona do forumowego uzewnetrzniania i poszukiwania gotowych rozwiązań na dany problem. Wydaje mi się jednak, ze wam udadało się rzucić inne światło na tą historię za co dziękuję. Tylko co z tą wiedzą zrobic należy niestety tylko do mnie. Jeżeli faktycznie czeka , aż się złamię to lepiej niech od dzisiaj przestanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
obiecaj sobie ze nikt cie juz wiecej nie skrzywdzi i to twoje decyzje kieruja twoim . poki co pozdrawiam i dobranoc. PS i nie bierz sobie do serca wszystkiego co tu napisaelm gdyz jako tylko ro starszy od ciebie raczej nie zaliczam sie do grupy facetow do ktorych kierowalas swoj problem w tytule posta pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
Chodzi o zasady ale może i nawet bardziej szacunek do samej siebie. To co napisałeś, przeraża mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość michoi
dziekuje ,dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyY-B
dobranoc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sie pogada sie zobaczy
Ale Ty Skarbie siedzisz w tym po uszy:) I nie sądzę abys w głębi duszy pragnęła by on odpscił. Prawdopodobnie sama siebie oszukujesz. A on? On doskonale jest rozeznany w sytuacji i skoro widzi, ze Ty z jakiegos powodu nie chcesz bądz nie potrafisz zerwac tego układu to cierpliwie czeka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×