Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sijaa

PO JAKIM CZASIE ZAPROSZONO WAS NA ROZMOWE ?

Polecane posty

Gość sijaa

Hej! Skonczylam w tym roku studia i jestem wtrakcie szukania pracy. Poki co z marnym skutkiem. Chcialam zapytac osob bardziej doswiadczonych w tej dziedzinie, po jakim czasie z reguly pracodawca odzywa sie po nadeslaniu CV ? Na drugi dzien, za tydzien, 2 tygodnie ? Bede wdzieczna za odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem i nie obchdzoi mnie t

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie lepiej iść z cv? ja poszłam do szefa zostawiłam w cv i od razu sie umówiliśmy na spotkanie na 2 dni później/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sijaa
Te ogloszenia na ktore odpowiedzialam mialy wlasnie ten wymog by przesylac CV tylko na ich maila. Nie sa to tez jakies niewiadomo jak wielkie firmy np. jedna to szkola ktora prowadzi rozne kursy, szkolenia, potrzebuja mlodej kobiety do pracy w biurze. Wydawalo mi sie ze dlugo sie czeka gdy posyla sie CV do jakis prestizowych firm, wtedy to zrozumiale. Ja nie mam zadnego doswiadczenia procz prac dorywczych w czasie studiow, wiec nie licze ze na poczatku dostane niewiadomo jak swietna prace, dlatego skladam CV rowniez do takich miejsc. Troche sie przerazilam, ze to az dwa tygodnie, nie mowiac o tych szesciu ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosita
ja znalazłam ogłoszenie w gazecie, podano adres na który należalo wysłać dokumenty. Jak dobrze pamiętam to odwzwali się po jakiś 6-8 tygodniach i zaproszono mnie na rozmowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sijaa
6-8 tygodni, niezle :o Myslalam ze to trwa znacznie krocej ! Ech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po miesiacu
i przyjeli mnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogerka
po 2 tygodniach od wyslania cv, dwa etapy rozmowy, i od miesiaca pracuje :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan setunia
setunia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mnie sie odezwali dopiero po 5 latach. badzcie cierpliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olsenna
W ostatnim czasie podniosłam kwalifikacje i jestem bardzo często zapraszana na rozmowy. W 90% przypadkach ok. 3 dni po wysłaniu CV. Ale zdarzyło mi się, że po miesiącu (obecna praca), a nawet kiedyś odezwał się ktoś z firmy gdzie aplikowałam 3 lata temu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andkaa
Moja szefowa zadzwoniła po kilku dniach, nie wiem po ilu, może po czterech. Za to do jednej znajomej odezwali się po 7 miesiącach, odkurzyli stare cv, miło że nie wyrzucili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szybko sie odezwali jak mialam zaproszenie na rozmowe. za pierwszym razem aplikowalam na Etat dla faceta i dostalam ta prace. po kilku latach to samo. takze aplikuj nawet jak napisane jest ze wymagany jest mezczyzna. nie wiem z jakiej branzy jestes, ale w mojej dopasowanie mesko- damskie jest wazne. musi byc miej wiecej po rowno, ale jak widacnie zwasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×