Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agniecha...

ZLOTY KSIAZE jestes tu???????????????????

Polecane posty

Gość
albo ryż, makaron? ;) nie wiem czy Ci wolno, musisz to skonsultowac z Księciem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to z kaszą :D znikam już 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pic dzika róże w torebkach ale firmy Herbapol bi innych firm sypia "kurz" można tez kupić w sklepie zielarskim sypana wychodzi taniej ale wiecej z tym roboty tak imbir to afrodyzjak ale tez gwałtownie poprawia "ogień"trawienny można czasem kupić świeży korzeń w sklepie i dodać do kaszy gryczanej z warzywami lub do sałatki na snadnie..... z ziół prowansalskich nie polecam kupować kamic bo jest bardzo drogi są tańsze firmy i tez dobre jakościowo. sałatka dowolne warzywa ogórek papryka cebulka sałata szczypiorek polać olejem czy oliwka z oliwek kasz gryczna wspaniale oczyszcza kiszki jest bardzo zdrowa bardzo ładnie formuje kupki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja mam dziką różę z Vitax, czyli chyba kurz, ale juz sie konczy dzisiaj imbir kupilam, sproszkowany z kamisa, juz sobie zrobilam kanapke z imbirem i z ziolami, pyszne, takie ostre :D musze jeszcze tej kaszy poszukac w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a jakie herbatki jeszcze by pomogly? :) czerwoną tez pije, tez podobno odchudza, i otreby jem i siemie lniane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie mam seksu, to tylko dieta mi zostaje, i rowerek :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czerwona nie pij zieloną i nie jedz obręb bo będziesz mieć sraczkę :o kasza gryczana jest sto razy lepsza i zdrowsza :) Herbapolu są najlepsze jakościowe ale mogłaś torebkę rozerwać i zobaczyć co tam nasypali jak tak kiedyś zrobiłem i był jakiś syf...... uzywaj tez pieprzu kamisa imir to najdroższy firma sa tańsze i tez dobre jakościowo poszukaj w sklepie seks jest zdrowy odpreza ale lepiej odchudza bieganie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a czemu czerwonej nie pić. coś z nią nie tak? :O zieloną pije :) ale przeciez nie jem duzo tych otrąb :D troche do musli dosypuje pieprz używam, tez chyba wspomaga trawienie? :) nie chcialo mi sie szukac za bardzo w tym sklepie, rozejrze sie nastepnym razem bo rzeczywiscie ten kamis troche drogi, a w tej torebce tak malo tego :O tylko trzeba jeszcze miec z kim uprawiac seks :) ale biegać to ja na pewno nie bede :D ja mam dosc sporo ruchu w ciagu dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możesz pic czerwona jest oki. ale zielona zdrowsza tylko pamiętaj kobieto musisz koniecznie zielona herbtę posłodzić 1-2 łyżeczki cukru tylko się nie pogniewaj ale śmieszny ten problem żeby schudnąć dam Ci rade tyje głównie się od produktów sztucznych ( rafinowanych) rożnych dziwnych wynalazków i co ważne popijanie podczas jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiem, że śmieszny :D ja sie aż tak bardzo tym nie przejmuje :) ale po co slodzic zieloną herbate? ja nie slodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie ma żadnego przyjaciela do seksu nadającego sie :D znikam :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damko musisz słodzić zielona herbatę to konieczne jest W świeżej, prawidłowo zaparzonej herbacie znajduje się około 80 związków leczniczych! Najważniejsze z nich to katechiny, wydzielają się gdy posłodzimy. właściwości zielonej herbaty: rozszerza naczynia krwionośne, uaktywnia wyczerpany układ nerwowy, poprawia pracę serca, usuwa zmęczenie i znużenie, orzeźwia, oczyszcza krew, wymywa pierwiastki promieniotwórcze, likwiduje ból głowy (typu migrenowego, ale jest słabym środkiem), a także zapobiega chorobom nowotworowym. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×