Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartolomeo1987

Szacunek i Zycie seksualne

Polecane posty

Gość Bartolomeo1987

Tak się zastanawiam czytając to forum. Czy na prawdę trzeba być prostackim i chamskim dyskutując o seksualności? Z drugiej strony jakoś mi sie nie chce wierzyć że to co poniektórzy tu wypisują to prawda. Śmiałym w necie każdy może być :-P Wydaje mi sie ze każdy pragnie minimum szacunku a nie tylko podejścia "kocham ją bo fajną cipk*" albo dywagowanie o wielkości. Mnie osobiście imponują ludzie którzy o seksie umieją rozmawiac jak dorośli nie jak dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowa która dużo ryczy mało mleka daje :) ci co gadają w rzeczywistości niewiele mają wspólnego z tymi opowieściami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
A widzisz czyli są ludzie którzy mają podobne odczucia jak ja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
Rozumiem że już nikt nie ma nic od powiedzenia na ten temat? I tu wychodzi to o czym pisałem wcześniej!! Infantylność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu więcej pisać? niektóre wypowiedzi trzeba traktowac pobieżnie albo olewać. ogólnie to niski poziom w wypowiedziach się tu przewija, zbyt dostepne jest to forum dla wszystkich i tak powstaje często śmietnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
Tak tylko wiesz może warto pokazać ludziom że czasem warto podchodzić to tego wszystkiego inaczej, z klasą. Magia też jest ważna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Ludzie są różni i różnie o seksie piszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ale ja nie jestem tu po to by nawracać takie osoby albo nakłaniac by zmieniły podejście do tych spraw. dla jednych seks (i wszystkie sprawy z nim związane) jest czymś wspaniałym i właśnie magicznym, a dla jednych będzie tylko kopulacją, czymś mechanicznym by zrobić sobie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahen
wlasnie... czego oczekujesz w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
Hehe Nie da się ukryć ze macie racje :-) No ale to jest takie skrzywienie idealisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
Oczekuje że może ktoś to przeczytać i zastanowi sie czy może nie było by mu lepiej jakby zmienił swoje podejście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Mają różną wrażliwości tyle.NIe znaczy, że są chamami i prostakami. Inaczej odbierają świat i seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartolomeo1987
Ok Tylko Czy czasem tą swoją wrażliwości nie ranią tych innych :-> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lady in fiolet
jestem tego samego zdania co autor topiku, wiekszosc ludzi na tym forum wyrazaja sie w sposob prostacki i wyuzdany. jak napalone niewyzyte potwory myslace tylko o dupie itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Tego nie wiem. Ci inni, mogą nie czytać chamskich opisów. Ochronią swoją wrażliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Ludzie są seksualnymi zwierzakami. Często myślą o seksie.O różnych technikach seksualnych. Analnych także.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Wyuzdanie, nie znaczy prostacko. Moim zdaniem. Wyuzdanie zakłada pewną dozę wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kahen
kogos moze interesowac brucenie sie w kupsku, grzebanie w odbycie to pyta o to wprost gdzie ta magie upchnac? sceneria w oborze, cudowne aromaty stolca? powiedzmy sobie szczerze, po co wyszukiwac przepieknych epitetow, metafor tu na forum? mowmy otwarcie i nie wstydzmy sie zycia erotycznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamienny anioł
Pouczając kogoś, w jaki sposób pisaco seksie, należy sammemu zwracać uwagę,w jaki sposób się to robi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×