Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja22....

dlaczego pracodawcy nie chca zatrudniac osob studiujacych zaocznie?

Polecane posty

Gość alicja22....

mam juz tego doscy przez to ze sie ucze nie mam sznasy na prace zdolowalam sie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze jak ...
Przeciez pracownicy bardzo chetnie zatrudniaja takie osoby ... a to ze ty jestes jakas niezaradna ... to juz inna sprawa ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ze jak ...
pracodawcy*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja22....
niezaradna?????? za kazdym razem jak dzwonie to slysze nie zatrudniamy studentow:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mowisz im ze studiujesz
zaocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość większe szanse są na pracę
na umowę zlecenie lub o dzieło Agencje Pracy Tymczasowej chętnie zatrudniają studentów więc zrób sobie listę takich Agencji w Twoim miescie i powysyłaj do nich swoje cv z tym że tak jak napisałam wcześniej zatrudnią Cie na Umowe o dzieło lub zlecenie to nie jest takie złe bo po skończeniu studiów twój przyszły pracodawca doceni to że wogóle cos robiłas i byłas kreatywana niz to jak bys czekała w nieskończoność na prace na umowe o prace powodzenia:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicja22....
jak sie pytaja przez tel a pani studiuje ? bo my takich nie zatrudniamy bo praca tez jest w weekendy itd to ja mowie ze tak studiuje:O a co mam mowic????????? zalamana jestem na dodatek za 2 tyg zwalniam sie z obecnej pracy i nic nie mam na zastepstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaaazaaa
moze w duwym miescie tak jest ze to nei przeszkadza ale w srednim miesicie to np do sklepu takiej laski nie chca bo w wekendy kto bedzie pracowal? Nie wspomne ze w moim miescie takich agenxji pracy tymczasowej brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość studentka...
a ja studiuje dziennie... po czwartym roku zaczęłam szukać pracy dość szybko ją znalazłam teraz godzę studia dzienne i pracę na cały etat mój pracodawca idzie mi na rękę bo teoretycznie pracuję od 8- 16 od pn-pt w praktyce jak muszę wyjść na uczelnię to idę, ale potem siedzę dłużej i jakoś mnie zatrudnili (nie na umowę zlecenie tylko na umowę o pracę, aaa i nie po znajomości)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez ja tezzzzz
ja jestem na 2 roku (powinnam byc na 4 ale mialam 2 lata przerwy), studiuje dziennie na uniwerku i pracuje na umowe zlecenie (moglam na umowe o prace ale poniewaz umowe podpisywalam przed rozpoczeciem roku akademickiego i nie wiedzialam czy dam sobie rade pogodzic studia i prace to wybralam narazie umowe zlecenie na 6 m-cy, pozniej bedzie umowa o prace), nie zarabiam kokosow ale na wydatki mam, nie przepracowywuje sie bo to praca typowo biurowa przy komputerze :) bez znajomosci i tzw plecow, dostalam sie tam na praktyki i mnie zostawili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasandra*
do Autorki nie wmawiaj sobie takich rzeczy bo Ci sie odechce szukac ja od momentu zdania matury pracuje i studjuje zaocznie, na początku były to rzeczywiscie prace w Agencji Tymczasowej (ktorej nikomu nie polecam) moje zjazdy były wtedy piatki-soboty-niedziele wiec zabardzo nie miałam wyjscia, teraz jestem na ostatnim roku studiów zaocznych i od 3 lat pracuje w firmie budowlanej w biurze, sama sie utrzymuje i wiecej mam zaangazowania w prace niz w studia.Jak skoncze te to zaczynam następne podyplomowe, szef mnie bardzo ceni za wytrwałosc i jeszcze mi finansuje te studia i wszelkie kursy jakie zechce (dodam ze nie jestem jego lafiryndą zebyscie nie mysleli, u mnie w firmie jest po prostu tak ze szef dopinguje wszystkich swoich pracownikow do nauki i inwestuje w ich rozwoj, pozniej trudno bedzie odejsc ale to juz inna sprawa hehe.Takze głowa do góry!!!!!!!! W moim zyciu zawsze było tak ze jak sie na cos uparłam i zawziełam to to miałam.Siła jest w nas:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam autorka ma rac
ciesze się , że wam się udało ja niestety musze zgodzić się z autorką :( mieszkam w takim mieście że albo poszukują kierowców dostawczych aut albo murarzy albo budowlańców lub osób już z wyższym wykształceniem :( byłam na rozmowie w biurze turystycznym na stanowisko referenta ds. turystyki ( min. średnie) stara prukwa mnie wyśmiała bo studiuje zaocznie !!!!! siedziała w "biurze" 2 m x 2 m napalone tak, że można się na chmurkach położyć w biurze pracownica- na oko 8 miesiąc ciąży ( z zachowania widać , że po zawodówce) więc to pewnie za nią....... ciekawe kogo ta krowa szukała?- odp osoby nieuczącej się, po podstawówce którą można nieźle pomiatać:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam autorka ma rac
oczywiście nie poddaje się tylko szukam dalej :) jak narazie zajęłam się ankietami kokosów nie ma ale zawsze to jakiś grosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CCCCCC
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli szukasz czegoś studiując zaocznie, to spróbuj swoich sił na rekrutacyjnarewolucja.pl! wiele ofert, które na pewno Cię zaciekawią, możesz wszystko połączyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×