Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

magnolia dobra, dobra odrazu zauwazylem ze ci platki w gore poszly:D Starszy czesc🖐️ Iwa zas odlewnia:D Lepiej sie przyznaj ze do roboty nie chce ci sie isc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Działa ci omegle:( Myslalem,ze ja mam tylko problem z wejsciem tam a tu widze, ze cale kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa dostalismy niezłego bana :( :o Próbowałam wiele razy sie połączyć ale lipa:( To było do przewidzenia :D Jak tylko weszło tam kafe:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć teraz pisze jako martyna a nie jako magnolia więc: Iwa-- > Ktosik---> Starszy facet---> Izoldzia--> i co Wam się ubzdurało z tym romansem..?? co na to wskazuje??:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc :D🖐️ wrzuce cie do wanny I________I > :D Robimy sobie jaja:D spoko nie denerwuj sie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wrzucisz mnie bo mnie nie uniesiesz.. nie denerwuje sie ale nie lubie jeżeli ktoś wierzy w nieprawde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale powtarzam to sa tylko zarty;) kobietko takiego kwiatka jak ty na jednym palcu podniose:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he magnoila na ciebie i na rafaello:D a po to:D:D:D:D:DD:D ale ty nie bierz tak na serio wszystkiego?;)my tylko z iwa zartujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kosciele nie! nie chcialo mi sie isc:o a propo białka wlasnie musze cos zjesc :) bede potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chora jestem i również nie byłam! *Ktosik* bo zaraz ty bedziesz potrzebował tego dzwigu:D Heyah🖐️))) magnolia idziesz jutro już do budy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide w środe :(😭 do wakacji wytrzymam:) tylko muszę starać się bo pasek na św. musi być!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×