Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

dziękuje Iwciu😘 u mnie jest strasznie duszno..:-o rozważam decyzje o odejściu z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodzę do pracy tylko dla wypłaty:) na którą czekam z utęsknieniem:D chcialabym chodzic do prayc nie tylko dla wypłaty :o Iwa - przeżyjemy:) jutro 9godzin:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa ale za to na cafe szybciej możesz zawitać. Deko to ta nie odpowiada to masz przerąbane Magnolia2 no wcześnie cię tutaj widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze myslec ze jest spoko:) bo wtedy bedzie łatwiej chodzić:) nie to, ze nie odpoiada ale nie jest na stałe.. moge wyleciec w kazdej chwili:ojak tylko wroci osoba za ktora jestem, wymarzona praca to tez nie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 a co ja mam powiedzieć.Małzonka jak mnie przy kompie widzi to ja mam przerąbane:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolka - ja juz tyle razy próbowałam i ciągle wracam:o to nie jest proste:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik i to jest jedyny plus pierwszej zmiany:classic_cool::classic_cool::classic_cool: deko najgorsze jest wstawanie potem już leciii:)🖐️ magnolia masz kubel zimnej wody(__)> Ochłon:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik jak to wcześnie?? wole to zrobić kiedy kafe jeszcze istnieje, bo chyba bym umarła, jeśli pewnego pięknego dnia kafe przestało by istnieć..:-o ale jeśli to zrobie, to całkowicie strace kontakt z ludźmi i zdziczeje. będe wariatką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, ja mogłabym pracować od 11-12 :D lub tak od 18-19 :D hehe ale ja musze codziennie wstawać z rana:) ciesze sie ze prace mam, ale wstawać nie lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia rozumien, ze magnolia odchodzi ale nie ty:classic_cool: Póki my jestesmy kafe rowniez bedzie istniec;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam, bo topik założyłam który przetrwał dlugie czasy, pewnie gdyby on sie tyle nie utrzymał mnie by tu nie było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik -5- 🖐️:classic_cool:)) Idzie jak nikt nic nie pisze:D:) kwiatek uwiaze cie:D Ja Ci nie pozwole odejsc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to podlej mnie wysoko stężoną saletrą to może wzmocnie korzenie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×