Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

znam to..:( są momenty że jest mi tak gorąco i duszno że nie wiem gdzie jestem..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobo herbatka z krwawnika łagodzi bóle, ale nie pije się w czasie okresu, ale w czasie cyklu tzn nie wtedy jak sie krwawi. Raz to piłam jakoś w połowie cyklu i potem naprawde mniej bolało w czasie menstruacji nie wolno, bo krwawnik ma działanie zwiekszajace krwawienie, dlatego zaleca sie pić przynajmniej jedna szklanke w miesiacu w innym czasie niż menstruacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko dobrze wiedziec;) Najadlam sie jej tyle, ze kolacji juz nie jadlam:D Ale nic mi nie pomogła:o Ten ibuprom jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żle napisałam, krwawnik hamuje krwawienie dlatego nie może byc stosowany w czasie okresu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzcie ile jest mg w tabletce:P bo np. ibumprom max mozesz wziac jeden, a zwykłego dwa, i masz w max dawke 300mg, a w jednym zwykłym dawke 200:D weźmiesz dwa masz 400 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoc jedzenie cytryny opoznia okres. Ja biore tylko ketonal. Wezme jeden i luz. A tak to nie licze nawet deko jaka by byla moja dawka biorac inny srodek:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez powinnam isc, ale wtedy szybciej przyjdzie poniedzialek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ketonal usypia, a bolec i tak boli:P lepszy ten ibuprom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Starszy facet:classic_cool:🖐️ magnolia🌻🖐️ desznik;)🖐️ A mi kabel USB:)🖐️ Izolda😍🖐️ Wredna suka👄🖐️ Ktosik 🖐️🖐️ deko🌻🖐️ Jak o kims zapomnialam prosze sie upomniec;) Dobranoc💤🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorywch Iwa. i sie skończylo wszyscy psozli spac :(tez powinnam, ale mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć nie poszłam do szkoły:):):):) Iwciu a dlaczego tak wcześnie wstajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×