Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

¦» -- «•*•» --- «•*•» -- «¦» Jak ten czas nam szybko leci, księżyc już na niebie świeci. Małe gwiazdki też mrugają, i do spania zapraszają. Życzę nocki też udanej no i dobrze dziś przespanej. By zaś rano się obudzić i z uśmiechem witać ludzi. «¦» -- «•*•» --- «•*•» -- «¦» ´´´´´´´´´´¶¶*..**..* ´´´´´´´´´¶¶¶ .*.*.*. ¶¶¶´´´´´¶¶¶¶*..**.*.< br /> ´¶¶¶¶¶¶¶¶¶& para;¶*.*.**..**. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ; ;¶¶¶¶¶¶¶¶*.*.*.*.*.< br /> ´´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶&pa ra;¶¶¶¶*.*.**. ´´´´¶¶¶¶¶¶¶¶&par a;¶.**.**.*. ´´´¶¶¶¶¶¶¶¶¶ ; ;¶*.*.*.**. ´´¶¶¶¶¶´´¶¶¶&par a;*.**.*.*.* ´¶¶´´´´´´´´¶¶¶*..**.*.** ´´´´´´´´´´´´¶¶*.*.**.* ._/|_ >,\\\"< ............._/|_ ............>,\\\"< ......................._/|_ ......................>,\\\"< ***** D O B R A N O C ***** Mam znów rozmowę z US.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dosc fajnie zwlaszcza ze mialem dzis urlop :)...maly wypad , jodu sie nawdychac :D...siedzialem troche przy kompie i laczylem filmiki w jeden z ostatniej wycieczki .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ....tylko ze ten dzien powinien byc jutro :O a tak ? musze wczesnie wstac zupelnie na to psychicznie nienastawiony :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie narzekaj. nawet ja mam gorzej od Ciebie:( idę już. jutro znów muszę zmierzyć się z tym wszystkim...:-o nie jestem pewna czy dożyje wakacji. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z Jamajki:classic_cool:🖐️ A tu moja swinka ;(__)~ Licze na was. Wkancu trzeba w zyciu sobie pomagac:classic_cool::);) magnolcia dzisiaj basen?:o:D (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo masz szczęście na idiotów:D:D:D:P Nie wszystko złoto co sie świeci:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwcia będziesz musiała zmienić opcje zamieszkania jak takie szczęście:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×