Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

M ale ci kit nawciskał a ty w to wierzysz? A póżniej różne męty na top przychodzą nie dziwota.A sssssioo z nimi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik!!!!!! masz na imie Boguś. wiem to.!!!!!!!!!!!! jesteś nauczycielem fizyki!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze:( przepraszam desznik nie odpowiadaj, ja też nie będę cie o nic pytać bo wiem że to dla ciebie problem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poniosło mnie... przepraszam pewnie się obraził:( to ja spadam żeby nie musiał na mnie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereska nie wierze, ze to ty:o Uszczypnijcie mnie..... Przeciesz mnie nie lubisz:( :(😭 magnolia nie uciekaj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem, ze to ty:)🖐️ Wiec to nie ty mnie atakowałes na topie:o To nie ty sie najadles grochówy:o Wiec oskarzyłam Cie bezpodstawnie:(:o Ajajaj:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skaąd ty magnoliu możesz o tym wiedzieć chyba ze.................Królu tylko nie mów jak tak daleko z wami.Chyba trzeba .pomyślimy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia2 desznik!!!!!! masz na imie Boguś. wiem to.!!!!!!!!!!!! jesteś nauczycielem fizyki!!!!!!!!! ot tak :) zeby ludzi nie ponosilo.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi kabel USB;)🖐️ Wall-e:(🖐️ Ale nie przywalisz mi z blachy:o desznik bedziecie smazyc sie w piekle:classic_cool: Ja nie chce za tescia szatana:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwcia a skad mam wiedziec,że to prawdziwy.A ty diabła prawdziwego widziałaś?Iwcia nie chce cie martwic ale to mi sie nie podoba.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będziemy opijać co innego diabeł zniknął.Ale ty masz szczęście iwaaa.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
V.B ale mi ta strona na obecna chwile sie nawet nie otworzy:o Tak za nie całe dwa tygodnie dopiero moj net powinien nacisnac na pedał:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozor! V-arzeejna B-ezpecznost przyszła czyli czeska policja.Cholera kto tu zioła sprowadza:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×