Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość stażystka_25

Nie można znaleźć pracy przez sam e-mail???

Polecane posty

Gość stażystka_25

Od 3 miesięcy szukam pracy, w sumie mi się tak bardzo nie śpieszy no ale... rozesłałam ponad 40 CV, WSZYSTKIE drogą meilową (na różne ogłoszenia (wszystkie w ramach mojego wykształcenia) i NIKT mi nie odpowiedział! A znowu praktycznie wszyscy moi znajomi szukając pracy po prostu dzwonili, mówili co i jak, dowiadywali się co trzeba i umawiali się na rozmowę kwalifikacyjną. Nie jest tak, że na te "moje" ogłoszenia zgłasza się setki chętnych czy coś - bo niektóre ukazują się w gazecie od miesiąca! Jak myślicie - czy przez sam email nie da się znaleźć pracy??? Czy szukając pracy lepiej jest zadzwonić i się umówić niż czekać z wytęsknieniem na emaila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e-maile tez sie sprawdzaja , ja mialem ok 40-50 telefonow przy ok 150 e-mailach. prawda jest ze to tez zalezy od CV - czy rzuca sie w oczy , czy mozna je wyłowic sprosród tłumu innych ( doświadczenie zawodowe, jakie firmy / stanowiska, jakośc przygotowania LM). poza tym na pewno szczescie jest wazne , moze nawet wygląd. ale powinno się stosowac kilka metod szukania pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na koniec.... jak najbardziej da sie znaleźc tak prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale widzac ze sie to u ciebie średnio sprawdza - ta metoda , a nie wiem jak wyglada twoje CV- to spróbuj metode bardziej aktywna, dzwoń , idź do firm . może lepiej się to sprawdzi gdy samo CV nie oddaje twoich umiejetnosci musisz sie najpierw komus pokazac lub pogadac przez telefon .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×