Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

And my name is Anja

Nie moge o Nim zapomniec , a to juz 4 lata po rozstaniu

Polecane posty

w miedzy czasie poznalam nowego faceta, z ktorym bylam 2 lata On miesiac temu wyjechal na stale do POlski , a ja siedzaic teraz samotnie z lampka winka, mysle wciaz o tym bylym jak to jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czasem jest zbyt ciężko...
wiem coś o tym...9 koszmarnie dłuuugich lat mineło od kąd go nie ma...a ja? a ja wziąż o nim myslę... Założyłam rodzinę z innym, przeszłam kilka burzliwych związków, wydoroślałam, zmieniłam pogląd na życie i co? I On nadal siedzi w mojej głowie i w sercu.Wiem że nigdy go nie zapomna ale czy kiedyś przestanę marzyc, rozmyślac, ronic łzy i wspomnienia będą mniej bolec? Po tylu latach wydaje mi się to nie możliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andrea22
ty się zmieniłaś, on się zmienił, pewnie nie byłoby wam dobrze ze sobą. a jakas przyczyna waszego rozstania musiała być. kochasz ne jego, a wspomnienia po nim, które pewnie przejaskrawiasz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra teoria nie jest zła
a ja myślałam, że tylko ja jestem taka głupia..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie byście się na śmierć
zanudziły bez tych rozmyślań... a tak macie telenowelę brazylijską we własnej głowie i emocji co nie miara ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gvkldkg
Ja też myślałam o eks latami. Do czasu gdy nie pogadaliśmy. To nie ten sam cżłowiek i się uwolniłam. Całkowicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe... ja nie moglam zapomniec przez 4 lata.. ostatnio spotkalismy sie.. po 4 latach.. i mi przeszlo troche :) ale dalej jest tym samym czlowiekiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×