Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

160

Wiele kafeteriuszek po prostu nie ma gustu.

Polecane posty

Jak wkleją linka do jakieś bluzki czy torebki to tylko łapię się za głowę :) O gustach się nie dyskutuje - ale o ich braku dlaczego nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 160 to twoj wzrost
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
powiem więcej, Polki nie mają gustu ale to chyba nie jest ich wina , nikt ich tego nie nauczył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram 160
W ogóle patrząc na obecną modę... na te straszne trendy.. Dla mnie porażka. Na szczęście nie czuję presji żeby podążać za modą i być "cool" czy jak tam teraz się mówi, bo bym chyba nie mogła bez niesmaku patrzeć na swoje odbicie w lustrze :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto maiał nas nauczyć
jak się dobrze ubierać? matki, które przeżyły młodość za PRL-u, gdy ubierało się w cokolwiek co udało się nabyć? babcie, które w czasie wojny i tuż po niej cierpiały skrajną biedę? robotnicy i chłopi, którzy byli naszymi dziadkami i ojcami? mało kto pochodzi z zamożnej inteligenckiej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto mial nas nauczyc - nie maraj sie nawet takimi tekstami i nie usprawiedliwiaj tym swojego braku gustu. moja mama ubiera sie zajebiscie. elegacko, z klasa, jak trzeba to na luzie ale tez z gustem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfakjfas
słodka idiotka - chyba naprawde jestes idiotką. 160 - a skad taka pewnosc ze sama masz fajny styl?? Bo mamusia tak powie:D moim zdaniem, kazdy powinien ubierac sie tak zeby sie dobrze czuc, tzw 'modna' osoba jest pospolita i zupełnie bez gustu. Bo to przeciez nie jej, tylko miliona innych dziewczyn, jedna od drugiej sciaga:O Ale inna powie, ze ubrania które mi sie podobają są beznadziejne, wiec takie kółko sie tworzy O gustach sie nie dyskutuje i basta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sfakjfas - to straszne co mowisz. ja idiotka?? nie moze byc! tu nie chodzi o to zeby byc modnym tylko zeby miec wyczucie smaku, wiesniaro. a dyskutowac mozna o wszystkim. Tekst "o gustach sie nie dyskutuje" jest co namniej zalosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kto maiał nas nauczyć
tym tonem rozmawiaj ze swoją rodziną "z klasą".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjkhyuybhj
twoje wyczucie smaku moze byc dla mnie porazka, wiec 'wiesniaro' stwierdzam ze jestes strasznie ograniczona ograniczona tez pod wzgledem historycznym, bo jezeli twoja mamusia ubiera sie 'fajnie i z klasa' to mozliwe ze ma warunki do tego, których inni nie mają:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
i o co Wy się kłócicie kury domowe i słodkie idiotki ? poczytajcie tu lub tam, nawet sławne kobiety się przyznają do ubierania w lumpeksach i za grosze ale jest pewna różnica, ubierają się za grosze ale wyglądają ze smakiem i z gustem , do tych ciuchów dodają dodatki jakoś nie wyglądają jak strachy na wróble , czyli jak się chce to można :) wiele kobiet wygląda teraz jak klony , czyli biodrówki to podstawa , długi sweter i kozaczki , jeżeli czarne to pół biedy ale białe kozaczki to od razu zalatuje wsią i tak wyglądają dzisiaj kobiety , MASAKRA :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjkhyuybhj
hahaha, i tu po raz kolejny pokazujesz swój intelekt, okreslajac kogos kogo nawet nie znasz 'podstarzalą kurą domową' tylko dlatego ze pokazał troche inteligencji i znajomosci historii:D nie wiem jak z toba, ale ja bym wolałabyc i podstarzalą kurą domowa niż ograniczoną i głupią idiotką (a to da sie wywnioskowac z wypowiedzi). I nie, nie uwazam ze aby dobrze wygladac trzeba miec mnóstwo kasy. Trzeba miec troche tej kasy, a wiele z tych babek, które obraziłaś pracują w biedronce na dwie zmiany zeby miec dla dzieci na jedzienie:O i to nie jest powiedziane z ironia...a co innego gdy ktos wygląda naszym zdaniem brzydko lub niemodnie. Cos takiego dla twojej wiadojosci nazywa sie różnicą gust, a obgadywanie czy inne tym podobne, to sie nazywa nietolerancja. I dla mnie, twoja matka jak i ty mozecie wygladac załosnie wiec sie tak nie wymadrzaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo.... jak mówią że jest moda na wkładanie spodni do środka kozaków to 99% babonów wkłada te rybaczki i wciska je do tych kozaków i tak po ulicach łażą wszystkie ubrane jak chłop na wisi na pole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jgjkhyuybhj - hahaha. Nie mieszaj \"znajomości historii\" (dawno się tak nie uśmiałam, naprawdę) do tego, że np. młode dziewczyny nie mają za grosz gustu, dobrego smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
hahaha , one nie rybaczki wkładają do kozaków , tylko dlugie biodrowki upychają w kozakach a jak zdejmie te kozaki to nogawki tych biodrówek wyglądają jakby z pralki wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja uważam że ubieram się dobrze i z klasą i elegancko, ale kasy nie mam praktycznie żadnej 100 zł miesięcznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale kozik tradegia to jest! i na ulicy może 2 na 100 nie są tak ubrane! i też masz rację jest to niehigieniczne jakoś tak strasznie i poprostu obleśne! Kto to w ogóle wymyślił!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jgjkhyuybhj hahaha, i tu po raz kolejny pokazujesz swój intelekt, okreslajac kogos kogo nawet nie znasz 'podstarzalą kurą domową' tylko dlatego ze pokazał troche inteligencji i znajomosci historii nie wiem jak z toba, ale ja bym wolałabyc i podstarzalą kurą domowa niż ograniczoną i głupią idiotką (a to da sie wywnioskowac z wypowiedzi). -znajomoscia historii jest nawijanie o babkach i chlopach? sorry ale dla mnie nie jest to wyrazem imnteligencji. Poza tym wlasnie zrobilas to za co mnie zjechalas (oceniasz, nie znajac:) ) brawooo I nie, nie uwazam ze aby dobrze wygladac trzeba miec mnóstwo kasy. Trzeba miec troche tej kasy, a wiele z tych babek, które obraziłaś pracują w biedronce na dwie zmiany zeby miec dla dzieci na jedzienie i to nie jest powiedziane z ironia -jak sa takie inteligentne to czemu pracuja w biedronce? poza tym podkreslam poraz kolejny - mozna wygladac dobrze nie wydajac mnostwa pieniedzy. I dla mnie, twoja matka jak i ty mozecie wygladac załosnie wiec sie tak nie wymadrzaj -nie interesuje mnie twoja opinia na moj temat. Nie chodzi tu o to czy cos mi sie podoba czy nie ale tandecie mowie NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgjkhyuybhj
Jeśli twoim zdaniem dobry smak to własnie takie, wyzej wspomniane rurki włozone w kozaki to naprawde, masz super hiper pospolity i nudny gust:) A i historii tutaj jest duzo, szczególnie jesli weźmiemy pod uwage kobiety lekko starsze. Ale co ja bede pieprzyc, skoro cornelka13 pozjadała wszystkie ksiazki i teraz sie wymadrza w tych swoich modnych rurkach i fajnych czapeczkach a la prosto z głowy kolejowego zula:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
dlugi swetr prawie do kolan na biodrówkach i czarna kurtka , wyglądają jak klony , jakby ze śmietnika wyszły nagle :) chyba lubią wyglądać jak kloszardki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem że mi się nawet rurki jako takie nie posobają (znaczy się w sumie nie wiem czy rurki to o czym myślę, chodzi mi o takie dzinsy od góry do dołu obcisłe jak nie wiem) przeciez nawet szczupłe dziewczyny wyglądają w tym niezgrabnie! No poprostu nieładne te spodnie są!!! nieładne no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozik
szkoda, że te tęższe kobiety nie potrafią zrozumieć, że w spodniach wygląda jakby niosła na swoim dupsku szafkę , szkoda, że kobiety nie rozumieją , że sukienka lub spódnica wyszczupla sylwetkę kobiecą , szkoda, że kobiety nie rozumieją , że mogą się bawić kolorami i że do koloru zielonych albo żółtych rajstop można dopasować inne kolory , szkoda, że kobiety nie rozumieją , że ich zaletą jest że mogą się bawić kolorami i fajnie wyglądać kolorowo i kusić kolorami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×