Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

And my name is Anja

Odgrzany kontakt z bylym

Polecane posty

Otoz odezwal sie moj byly i po wielogodzinnej rozmowei stwierdzil,ze chce do mnie przyjechac, jutro, tylko...dzieli nas ponad 1000km a rozstalismy sie z konkretnego powodu: \"On sie wypalil \"jak to okreslil - -typowy tekst Ja Go nadal kocham , pomimo uplywu czasu ,ale boje sie ze taka wizyta zrobie sobie tylko krzywde co radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaomalia
Jak dlugo nieutrzymywaliscie kontaktu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KORABICZEK
Cóż można radzić MILOSC nie wybiera -może niew wszystko stracone warto próbować żeby nie mieć wyrzutów że czegoś się nie zrobiło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shee1984
Mój były też niebawem będzie w Polsce i boję sie,że bedzie chciał się spotkać...nie chce go widzieć i na nowo to wszystko przechodzić mam jednak nadzieje że sie do mnie nie odezwie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 lat po rozstaniu a TY
go nadal kochasz? współczuję... on o tym wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ile czasu byliście razem
? on miał jakieś dziewczyny? Ty miałaś facetów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi nieźle
chyba warto się spotkać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozmawialam z Nim o tym, powiedzial,ze jest ciagle sam , bo po naszym zwiazku byl strasznie styrany psychicznie nie potrafilismy sie dofadac , wieczne klotnie wtedy bylismy b mlodzi jeszcze pomimo tytlu zlych chwil i przykrosci , potrafilismy sie teraz przyznac ,ze wciaz o sobie myslimy i nie daje mi to spokoju, nie chce zeby znow wchodzil mi w zycie z buciorami , wyznawal milosc po pijaku, odwolywal wszystko nastepnego dnia ehhhhhhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi nieźle
hm... to właściwie czemu go jeszcze kochasz? skoro nie chcesz żeby właził ci z butami w życie? na czym tam miłość polega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzmi nieźle
zastanów sie po prostu czego naprawdę chcesz, co czujesz bo chyba nie bardzo na razie wiesz kochasz - ale nie chcesz go widzieć gadasz z nim godzinami - ale mu nie ufasz zdecyduj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze byc
nie decyduj sie ale tylko powiedz ze chciaalbys spotkac sie tylko z racji tego co kiedys bylo, nic nie obiecuj nic nie pokazuj zeby byc czysta jak zdecydujesz sie byc z nim to mu powiedz nie kupuj kota w worku - bo tak wtedy moze cie zranic i przede wszytskim !!!! nie idz z nim odrazu do lozka :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no chyba tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja mam zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZbanuszek pelen uczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wraca wraca ale potem
nie ryzykuj...ja bylam w podobnej sytuacji...tyle ze ja mu zaufalam na nowo...a on to wykorzystal...nie pchaj sie drugi raz w to samo...na poczatku moze byc fajnie,ale potem wszystko wroci jak bumerang,wiec lepiej nie ryzykuj i oszczędź sobie niepotrzebne łzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozsądny 1
Kochasz go? Piszesz, że tak. A co warto zrobić dla miłości, zwłaszcza, że czujecie oboje, że to jest TO? Wszystko! I żeby była jasność-skoro już jesteście dojrzalsi to macie większe szanse na naprawienie wszystkiego i stworzenie udanego związku-wszystko zależy od was-jak zmarnujecie szansę nie nadając nowej jakości swojemu "nowemu" związkowi to pretensje będziecie mogli mieć tylko do siebie. Ale spróbować warto, bo nigdy nie wiadomo, czy kiedyś nie będziecie żałować do końca życia, że nie daliście sobie drugiej szansy... I tyle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acccca
spotkaj sie z nim..ale ostrożnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×