Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

tabletki, apetyt, już nie panuję nad tym.

Polecane posty

Gość nicca
14 lat brałam Marvelon,przez ten czas przytyłam owszem,5 kg.Jestem totalntm łakomczuchem,przyznaję.Mogłabym zwalić winę na tabletki,i czasem tak robię,dlaczego nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
mądralo to do mnie?chyba,ale ja wcale się nie mądruję.Pisanie na forum to rozrywka,przyjemność :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycioe głupoty
nie, nicca to nie było do Ciebie, to było do osób, którym się wydaje że tabsy są równie nieszkodliwe jak Tic-Taki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicca
i skromne dzielenie się doświadczeniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ishaa
Dziewczyny! To, że przytyłyście biorąc tabletki antykoncepcyjne świadczy o tym, ze były/sa źle dobrane przez lekarza!!! Normalnie po tabletkach nie powinno się tyć. Dlatego radze: zamiast ubolewać nad waga,zamiast się wyzywać od zarozumialców, pójść zwyczajnie do ginekologa i powiedzieć w czym rzecz (jeżeli jest dobry to pomorze, jeżeli słaby oleje - jest ryzyko jest zabawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .k.
nawet nie chcialo mi sie wszystkich komentarzy czytac.jestescie smieszne, bo mloda dziewczyna szuka podpowiedzi ( mozliwe ze slyszala od mamy sasiadki itp. ze "od tabletek sie tyje"co nie musi byc prawda) a wy na nia naskakujecie jakby miała II faze otyłości, ludzie to, ze jestescie anonimowi to nie znaczy ze macie byc nie kulturalni, a jesli macie problem z kulturalna odpowiedzia to po co wogole piszecie.... a hormony na kazdego dzialaja inaczej- wiec nie gadajcie, ze po nich nic sie nie dzieje z organizmem, bo to jest dopiero bzdura...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .k.
oczywiscie moja wypowiedz nie odnosi sie do wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
.k. zgadzam sie z toba. sama sie nie znam na tabletkach anty i weszlam, zapytac innych co nie zastepuje oczywiscie wizyty u ginekologa. ja jeszcze niedawno moglam jesc 500 kcal i dobrze sie czulam, a teraz od kiedy biore tabletki cchce caly czas chodzic do kuchni i podjadac bo jestem strasznie glodna, dzis tak bylam ze myslalam ze zemdleje. postarajcie sie zrozumuec innych, uszanowac to co pisza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pattt124
Dnia 17.11.2008 o 09:10, Gość polejka napisał:

 

 

to nie przez tabsy masz wzmozony apetyt i to nie one powoduja ze jesz jak najeta 😮 tabletki moga tylko odkladac wode w organizmie przez co wzmaga sie masa ciala 😮 przestan tyle zrec a nie zwalaj wine na tabsy

Dopóki  nie zaczelam jesc tabletek myslalam jak Ty, wiec  nke oceniaj jesmi cis takiego Cie nie spotkało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×