Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lipa00

PROBLEM ZE ZLOSLIWYMI UWAGAMI W PRACY-PROSZE O RADE!!!!!

Polecane posty

Gość lipa00

W pracy(budzetowka,mamy pomagac innym)jestem od niedawna(czerwiec).Jestem na stazu, jestem po studiach. Sa tam zlosliwe osoby i kilka sytuacji pokazalo, ze moje wyksztalcenie stalo sie moim przeklenstwem. Jak napisalam, bylo wiele sytuacji, w ktorych ponizano mnie. Jedna z takich sytuacji przytocze, bo nie wiem, jak sobie radzic.Moze wy mi pomozecie, na co licze. Mialam goraczke, bylam chora i przyznalam sama kolezance, ze popelnilam pomylke w przepisywaniu list (zamazywaly mi sie literki itd). Kolezanka , ktora nie darzy mnie sympatia (wyczulam ,ze wlazi w dupsko bez wazeliny a ja tego nie akceptuje) obgadala do innych o tym ,co zrobilam. Jedna kobieta powiedziala zgryzliwie o mojej glupocie i wyksztalceniu (tak bezosobowow,ale oczywiscie kazdy wiedzial ze o mnie i sie na mnie popatrzyli).Poczulam sie zle, upokorzona. Co mam w takim razie robic??Czy odpierac jakos zarzut, czy tak jak zrobilam-nic nie robic ispuscic glowe??? Takie sytuacje (tez usmieszki itd)powtarzaja sie. Prosze o rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes na stazu, olej to jesli nie potrafisz byc równie wredna . zalicz staz i najwyzej wtedy wypnij sie na nich. okaz im lekceważacy brak uwagi beda wkurzeni ze trudno cie sprowokowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widza słabszego to chca zagryźc ( jak zwierzeta a nawet gorzej ). nie okazuj slabosci bo ci dowala na maksa. badz ponad tym , olewaj ich i tyle. i nie przyznawaj sie do bledów tak ostentacyjnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
czyli olewac komentarze? co mam robic? kiedy kserowalam np. dokumenty od jednej osoby, to jedna laska zapytala sie a co to jest, a co kseruje, co to za dokumenty,a ja na to ze -nie wiem:/ Osaczyla mnie ...tak sie czulam..swidrowala mnie swoim wzrokiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie przejmuj się
pracownicy boją się o swoje posady więc atakują wszystkich nowych, na siłę chcą pokazac że są bardziej kompetentni, doświadczeni itp, czują się po prostu zagrożeni i chcą podbudować swoje ego tłamsząc Ciebie ignoruj, a następnym razem unikaj sytuacji w których ktoś może przyłapać Cię na niewiedzy czy błędzie, nie bądz wylewna jeśli chodzi o Twoje życie prywatne, kłopoty w pracy itp bo może byc tak że ktoś moze udawac przyjaciela i wysłychiwać Twoich zwierzeń a potem rozpowiadać wszystko dalej, miej się więc na baczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie umiesz byc wredna i odwdzieczyc sie pieknym za nadobne to pozostaje ci tylko obojetnosc i zwis na nich. nie badz zbyt szczera , mało mow , nie reaguj na zaczepki , walnij przyklejony usmiech itp. , mysl o czyms innym , traktuj tych ludzi jako tło, skup sie na swoim celu-zdobyciu doswiadczenia. najwyzej po stazu im podziekujesz a w CV zawsze to ci sie przyda. pomyśl tak: to oni są słabi a nie ty skoro stosują takie metody. a takie smutne samice traktuj jak powietrze , słodko-pierdząco mów czesc i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
no ja raczej nie wynurzam sie.Mam tam 2 kolezanki, ktore mysla tak samo jak ja o PANNIE WAZELINCE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
hmmm no wlasnie - NIE REAGUJ NA ZACZEPKI-wszyscy widza ,ze sie ze mnie baba wysmiewa i poniza mnie (moim zdaniem jest to mobbing psychiczny) . Zastanawiam sie nad poruszeniem tego podczas zebrania, ale nie chce byc osoba, ktora sie rzuca i robi z igly widly. ta baba jest do tego stopnia wredna ,ze ona petentow nie przyjmie, zawsze mowi-JA TERAZ JEM.(ma pol godziny rano jak przychodzi do pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
a co mam zrobic, gdy widze, ze ktos rzucil niewybredny zart i on dotyczy mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jesli to mobbing to sprawa jest ciezka bo jak go udowodnic.......... śmiej sie z tych żartów o sobie , rechocz z nich aż im sie dziwnie nieswojo zrobi . stac cie na taki tupet? albo stwardniejesz i pieknym za nadobne odplacisz , albo okazesz im zwis totalny ale taki zeby widzieli ze masz ich w dupie , albo musialabys odejsc. chyba ze jest ktos z kierownictwa komu moglabys to zglosic? ps. jesli nie uda ci sie pozostac obojetnym to moze okazac sie ze nie wytrzymasz tego.... ja np z tego powodu podziekowalem za prace bo mialem perspektywy innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
jesli chodzi o smanie sie z siebie to nie mam mozliwosci, bo np.jak ona powie BEZOSOBOWO w eter i wychodzi to zostawia innych i mnie z tym, sa tez usmieszki-czyli wchodze do pokoju-cisza-a potem przyciszone rozmowy i chichoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie głupich ludzi tam masz. musialabys chyba tez taie teksty w eter puszczac , bo co innego mozna poradzic .... ale jeśli twoja psychika nie wytrzymuje juz tego to zastanowiłbym sie nad rezygnacją lub zanim to.. rozmową z kierownictwem . moze przeniosa cie do innego dzialu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
nie ma niestety innego dzialu:/ co do zwolnienia- raczej postaram sie wytrzymac-za niedlugo koncze staz.Chyba bede musiala olewac, bo nie chce sie znizyc do ich poziomu. A co mam zrobic-jesli beda zarty niewybredne o gejach? ktore czesto tam sa.Mam przyjacielow-gejow i to mnie osobiscie dotyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z takimi zartami mozesz spotkac sie w kazdej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lipa00
a co do tych "eterowych" wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz sama napisalas ze musisz olewac skoro nie potrafisz byc wredna, wiesz oni widza ze jestes wrazliwa , sprobuj mimo to wyrobic sobie twarda skore, a niedlugo konczysz ten staz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewac je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracownik2008
Strzel se w łeb,"poniżano mnie" "mówiono o mnie " , a co cie to obchodzi, jak żes łazja to tak zostanie, świat nie kręci się wokół Ciebie i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffdfdfdfdfdf
przyjacielów???? co to za studia??? też bym się nabijała z ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×