Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kasia_mis1

nie wiem co ze soba zrobic

Polecane posty

zaczne tak: mam 18 lat. Miesiaczkowałam w miare regularnie. Tym razem nie mam miesiączki, powinnam mieć 12-13.11.2008. Miałam przejawy, raz podczas kąpieli gdy się myłam zauważyłam krew. I raz gdy się podcierałam. Teraz nic. Kochałam się z chłopakiem bez zapbezpieczenia jdnak kiedy dochodził wydzedł i dokończyłam mu inaczej. Robiłam test ciażowy dziś i wyszło że ciaży brak. Co robić? Boje sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no podczas kąpieli gdy się kąpałam zauważyłam krew, i podczas sikania 13.11.2008r. tez była krew i nie wiem czy to po miesiaczc,e czy dopiero przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Calkiem mozliwe ze to byly plamienia, moze jestes w ciazy a test tego nie wykazal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety, czasem kobiety zamiast normalnego obfitego zwyklego okresu dostaja takie plamienia jak sa w ciazy. Zrob jeszcze jeden test. Dlaczego sie nie zabezpieczylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze powiesz ze jestem nie odpowiedzialna, ale nigdy się nie zabezpieczałam z moim chlopakiem. I było wszystko dobrze. Nigdy we mnie nie kończył zawsze wychodził. Kurde chyba cora bardziej sie boje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Echh nie bede Cie wyzywac, bez przesady. Ja mam 20 lat i tez wspolzyje z chlopakiem, tyle ze biore pigulki i Tobie tez je polecam. To bardzo dobre rozwiazanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brałam tabletki ale strasznie od nich przytyłam i zrezygnowałam. i dlatego zaczełam kochac sie bez zabezpieczenia, i skoro było dobrze to mowie czemu nie. Mój chłopak kiedy dzis rozmaiwalismy powiediał ze jesli bede w ciazy to pokochamy to dziecko urodze je i bedzie dobrze. jest odpowiedzialny ma 25 lat pracuje uczy sie i mowi ze rodzice nam pomoga ze przeciez to nie koniec swiata ja jednak sie strasznie tego boje. Nie wyobrazam sobie jak to bedzie. Ale przeciez urodziłabmy po maturze, zrpbiłabym rok przerwy i mogłabym isc na zaoczne studia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest odpowiedzialny widocznie, bo sie kocha z tobą bez zabezpieczenia. a to świadczy o nieodpowiedzialności i głupocie niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i bardzo dobrze ze masz starszego chlopaka, ja tez takiego mam i wiem ze tacy sa bardziej odpowiedzialni. Jutro zrob kolejny test, albo idz do laboratorium zrobic taki z krwi - bedziesz miala 100% pewnosci wtedy. Moze zmiana tabletek pomoglaby i bys nie tyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ile kosztuje badanie krwi? Orientujesz się moze. Myślę ze poczekam jeszcze z 2 dni i wqtedy albo potwórżę test albo pojde na badania. Ale jestes z swoim chłopakie już tyle czasu, nam mina w styczniu 3 lata. Też myślę ze sporo. Ale bardzo go kocham Dziękuję za radu. Do napisania. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia ile to kosztuje, bo nigdy tego nie robilam. Mysle ze cos ok 30 zl (??). Napisz nam co Ci tam wyszlo ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam dzisiaj miesiączkę, ale tak nie było tydzień a jak poleciała to litrami. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolę lepiej nie ryzykować:) Już dość mi nerwów. Chociaż drugiej strony mi przykro bo juz się nastawiłam że jestem skazana na mojego faceta i że będe z nim zawsze, i że połączy nas dzidzius. Szkoda. :/:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×